REKLAMA
REKLAMA

W Rymanowie powstaje efektowny amfiteatr (ZDJĘCIA)

REGION. Dobiegają końca prace przy budowie amfiteatru w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie-Zdroju. Budowę rozpoczęto pod koniec marca br. Zaplanowany termin zakończenia prac to ostatni dzień lipca.

Projekt nawiązuje stylem do istniejących zadaszeń znajdujących się w obrębie Parku nad Czarnym Potokiem. Amfiteatr jest w kształcie liścia, ze sceną widowiskową oraz pomieszczeniami pomocniczymi w strefie podscenia z instalacjami elektrycznymi oraz wod-kan. Budowla jest częściowo zagłębiona w gruncie będzie tworzyć zaplecze amfiteatru – informuje na swojej stronie internetowej Urząd Gminy w Rymanowie. W podsceniu planowane są pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie dla użytkowników, szatnia, ubikacja dla mężczyzn i kobiet. Bezpośrednio na scenę prowadzą schody. Dach amfiteatru pokryty będzie stalowym gontem z posypką, wnętrze sceny wykończone będzie wikliną i korkiem dekoracyjnym.

MZ

Fot: Wojtek Zatwarnicki
Wizualizacja: Urząd Gminy w Rymanowie

23-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)