REKLAMA
REKLAMA

W Rymanowie powstaje efektowny amfiteatr (ZDJĘCIA)

REGION. Dobiegają końca prace przy budowie amfiteatru w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie-Zdroju. Budowę rozpoczęto pod koniec marca br. Zaplanowany termin zakończenia prac to ostatni dzień lipca.

Projekt nawiązuje stylem do istniejących zadaszeń znajdujących się w obrębie Parku nad Czarnym Potokiem. Amfiteatr jest w kształcie liścia, ze sceną widowiskową oraz pomieszczeniami pomocniczymi w strefie podscenia z instalacjami elektrycznymi oraz wod-kan. Budowla jest częściowo zagłębiona w gruncie będzie tworzyć zaplecze amfiteatru – informuje na swojej stronie internetowej Urząd Gminy w Rymanowie. W podsceniu planowane są pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie dla użytkowników, szatnia, ubikacja dla mężczyzn i kobiet. Bezpośrednio na scenę prowadzą schody. Dach amfiteatru pokryty będzie stalowym gontem z posypką, wnętrze sceny wykończone będzie wikliną i korkiem dekoracyjnym.

MZ

Fot: Wojtek Zatwarnicki
Wizualizacja: Urząd Gminy w Rymanowie

23-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)