REKLAMA
REKLAMA

Wartość wygranego podwórka dla dzieci to 230 tys. zł!

SANOK / PODKARPACIE. Nie milkną echa sukcesu osiągniętego przez sanoczan w konkursie NIVEA na „Podwórko Talentów”. Jeden z nowoczesnych, edukacyjnych placów zabaw zostanie zlokalizowany na terenie Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 2 w Sanoku, przy ul. Sadowej.

Tomasz Sokołowski

Partnerem akcji prowadzonej przez Samorządowe Przedszkole nr 2 w Sanoku oraz Gminę Miasta Sanoka był portal

esanok1

Efektowną nagrodę dla Sanoka udało się zdobyć dzięki oddaniu blisko 30 tys. głosów przede wszystkim mieszkańców miasta, ale także ich rodzin i przyjaciół z całej Polski. Kluczowe było znakomite, pełne zaangażowania przygotowanie całej akcji przez pracowników przedszkola.

Na nowym podwórku znajdą się trzy strefy: sportowa, naukowa i artystyczna. W każdej kilka elementów. Do ciekawszych należą: kubik wspinaczka, trampolina, planetarium, tablice muzyczne z bębnami czy teatrzyk. Całkowita wartość podwórka to 230 tys. zł.

Wizualizacja / podworko.nivea.pl

– Gdy dowiedzieliśmy się o wygranej, w przedszkolu zapanowała ogromna radość – relacjonuje Magdalena Biłas, dyrektor Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 2 w Sanoku.
– Chciałabym podziękować osobom, które oddały choćby jeden głos na naszą lokalizację i zarazem przypomnieć, że podwórko będzie służyło wszystkim dzieciom.

Ze względów bezpieczeństwa, w godzinach otwarcia przedszkola, podwórko będzie służyło podopiecznym placówki, ale codziennie od 16 do 20 oraz w weekendy od 8 do 20 z nowego placu będą mogli korzystać wszyscy chętni sanoczanie. Taka zasada wynika wprost z regulaminu konkursu.

Aktualnie trwa załatwianie formalności. Na samą instalację podwórka oddelegowana firma będzie potrzebowała około dwóch tygodni. Sanok zostanie umieszczony w grafiku razem z innymi miejscowościami, które wygrały nagrodę. Jest ich 19. Na ten moment, trudno jest zatem przewidzieć, kiedy dzieci będą mogły cieszyć się z nowej atrakcji.

Podwórko powstanie na zielonym terenie obok budynku „dwójki” przy ul. Sadowej. Przeprowadzane są tam prace porządkowe. W ostatnim czasie usunięto metalowe elementy, przesunięta zostanie także huśtawka i karuzela.

Tu powstanie pierwsze w Sanoku „Podwórko Talentów NIVEA” / archiwum przedszkola

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

POWIAT SANOCKI: Za co odpowiada wicestarosta Wacław Krawczyk? (FILM)

08-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)