REKLAMA
REKLAMA

WICEMINISTER SPORTU: Nie utrzymuje żadnych kontaktów z byłym dyrektorem MOSiRu w Sanoku (VIDEO)

Kandydat na burmistrza Sanoka KWW Łączy Nas Sanok, w wystąpieniach publicznych oraz w mediach społecznościowych, informuje o dobrych kontaktach i częstych wizytach w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

Tomasz Matuszewski mówił o tym m.in. podczas prezentacji programu wyborczego, przy okazji projektu zadaszenia toru lodowego.

– W poniedziałek miałem przyjemność być w Departamencie Infrastruktury Sportowej. Dosyć często tam przebywam, ponieważ już od 10 lat współpracuję z ministerstwem sportu i powiem szczerze, że jest to inwestycja, którą możemy zrobić, jest to inwestycja poparta przez ministra Stawiarskiego. Inwestycja, która tak na prawdę może być inwestycją strategiczną, a to spowoduje, że te nasze obszary miejskie będą mogły się dalej rozwijać – stwierdził.

Czy do takowych spotkań faktycznie dochodziło w ostatnim czasie? A może to melodia przeszłości, gdy kandydat na burmistrza KWW Łączy Nas Sanok, był dyrektorem MOSiRu?

Jak twierdzi wiceminister sportu Jarosław Stawiarski, po tym jak były dyrektor przestał pełnić wspomnianą funkcję, do żadnych spotkań, przynajmniej pomiędzy panami, nie dochodziło.

Z kim spotykał się kandydat na burmistrza KWW Łączy Nas Sanok? O czym rozmawiano? Takie zapytanie przesłaliśmy na adres mailowy komitetu. Odpowiedzi merytorycznej niestety nie otrzymaliśmy.

„Kandydat na Burmistrza Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski udzielał już Państwu kilku wywiadów przed kamerą, wysyłaliśmy również komentarz dotyczący programu wyborczego oraz decyzji o kandydowaniu na Burmistrza Miasta Sanoka, które do dnia dzisiejszego nie zostały opublikowane w Państwa portalu. W związku z powyższym straciliśmy nadzieję na rzetelną współpracę z Państwem” – czytamy w mailu. 

Podobne zapytanie w kwestii kontaktów byłego dyrektora MOSiRu z ministerstwem oraz tematów poruszanych podczas spotkań, wysłaliśmy drogą mailową do Departamentu Infrastruktury Sportowej. Czekamy na odpowiedź. 

11-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)