REKLAMA
REKLAMA

WOŚP: Sanok zebrał blisko 50 tys zł. Ostateczna kwota będzie o wiele wyższa! (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Znane są wstępne dane, jeżeli chodzi o pieniądze zebrane podczas tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sanoku. Bieszczadzki sztab WOŚP, który 26. finał organizował „z pompą”, do tej pory przelał na konto fundacji 49 tys. 600 zł.

Zebrane blisko 50 tys zł to kwota wrzucona do puszek – 102 wolontariuszy, którzy w niedzielę wyszli na ulicę Sanoka. Nie zakończyły się jednak jeszcze aukcje internetowe. Dokładne dane będą więc znane w najbliższych dniach.

W Sanoku, podobnie jak w roku ubiegłym, były zarejestrowane dwa sztaby. Drugi, tradycyjnie skupił się na ulicznej kweście. W środę mamy poznać kwotę jaką udało się zebrać wolontariuszom w drugiej sanockiej WOŚP-owej drużynie.

Podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się uzbierać, do tej pory, ponad 81 mln zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie podstawowych oddziałów neonatologicznych.

foto: Norbert Nazarkiewicz

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Koncert zespołu Turbo zakończył 26. Finał WOŚP. Mimo mrozu na rynku było gorąco (FILM)

WOŚP na sportowo. Maraton Zumby w sanockiej PWSZ (ZDJĘCIA)

16-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)