REKLAMA
REKLAMA

WOŚP: Sanok zebrał blisko 50 tys zł. Ostateczna kwota będzie o wiele wyższa! (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Znane są wstępne dane, jeżeli chodzi o pieniądze zebrane podczas tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sanoku. Bieszczadzki sztab WOŚP, który 26. finał organizował „z pompą”, do tej pory przelał na konto fundacji 49 tys. 600 zł.

Zebrane blisko 50 tys zł to kwota wrzucona do puszek – 102 wolontariuszy, którzy w niedzielę wyszli na ulicę Sanoka. Nie zakończyły się jednak jeszcze aukcje internetowe. Dokładne dane będą więc znane w najbliższych dniach.

W Sanoku, podobnie jak w roku ubiegłym, były zarejestrowane dwa sztaby. Drugi, tradycyjnie skupił się na ulicznej kweście. W środę mamy poznać kwotę jaką udało się zebrać wolontariuszom w drugiej sanockiej WOŚP-owej drużynie.

Podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się uzbierać, do tej pory, ponad 81 mln zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie podstawowych oddziałów neonatologicznych.

foto: Norbert Nazarkiewicz

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Koncert zespołu Turbo zakończył 26. Finał WOŚP. Mimo mrozu na rynku było gorąco (FILM)

WOŚP na sportowo. Maraton Zumby w sanockiej PWSZ (ZDJĘCIA)

16-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)