REKLAMA
REKLAMA

Zderzenie forda z peugeotem. 20-latek przetransportowany do szpitala (FOTO)

GRABOWNICA STARZEŃSKA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Grabownicy Starzeńskiej. W zderzeniu peugeota i forda ucierpiała jedna osoba. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.


Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 18, w miejscowości Grabownica Starzeńska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-letnia mieszkanka powiatu sanockiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu peugeotem, 20-letniemu mieszkańcowi powiatu brzozowskiego i doprowadziła do zderzenia się pojazdów.

Do szpitala z obrażeniami został przetransportowany kierowca peugeota. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy byli trzeźwi.

Ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

 

źródło: KPP Brzozów

18-10-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Marek2018-10-18 17:29:13
0 0
RSA i wszystko jasne.
iTi2018-10-18 18:42:29
0 0
Ludzie, dlaczego tak nie umiecie jeździć, kto was wcześniej uczył, kto wam wydał pozwolenie na siadanie za kierownicą. Jedziesz, odłóż telefon, świat się nie skończy kiedy nie odczytasz sms-a. Dużo jeżdżę i widzę ciuli łabatych, prawa ręka oparta o górę kierownicy, lewa przy uchu a wzrok skierowany na malutki ekranik, niebieska twarz a uwagi na drodze brak, właśnie w ten sposób całkiem śmiało należy oceniać dzisiejszych "szoferów". Może dodam jeszcze, że urządzenie telefoniczne ma to do siebie, że można później odczytać co od nas chciało. Droga oznakowana świetlistymi pasami, dlaczego się zderzacie, dlaczego, dlaczego i bez końca - dlaczego?
Adam2018-10-19 06:33:46
0 0
I gdzie Ci wszyscy z Rsa do jadą tak zawsze na rabarbarów ? ?
Ten2018-10-19 09:14:18
0 0
Co z kierowacą peugeota?