REKLAMA
REKLAMA

14-letnia sanoczanka spróbuje podbić serca jurorów The Voice Kids!

SANOK / PODKARPACIE. 14-letnia Dominika Stec, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sanoku weźmie udział w drugiej edycji niezwykle popularnego programu telewizyjnego „The Voice Kids”. Podczas kolejnej odsłony przesłuchań w ciemno postara się podbić serca jurorów. Czy jej się to uda? Przekonamy się 19 stycznia.

1 stycznia 2019 r. ruszyła druga edycja muzycznego show The Voice Kids składającego się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Aby dostać szansę wystąpienia na scenie przed jurorami w przesłuchaniach w ciemno trzeba przejść dwa etapy, z których pierwszy, nazwany pre-castingiem odbywał się w czerwcu i lipcu 2018 roku. Spośród ponad 2000 chętnych wybrano 120 dzieci, które zaproszono do kolejnego etapu.

W grupie zakwalifikowanych do dalszej części programu znalazła się 14-letnia Dominika Stec, która nigdy profesjonalnie nie uczyła się śpiewu, a mimo to zaproszono ją do przesłuchań w ciemno. Dominika jest uczennicą Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sanoku oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sanoku. Oprócz śpiewania, tańczy oraz gra na skrzypcach i fortepianie. Wielokrotnie brała udział w konkursach, festiwalach oraz wydarzeniach kulturalnych i to z dużymi sukcesami.

Teraz spróbuje swoich sił na wielkiej scenie programu The Voice Kids.

Czy Dominice uda się zaczarować jurorów tak bardzo, że odwrócą fotele? Przekonamy się już wkrótce – emisja programu The Voice Kids z Dominą Stec 19 stycznia 2019 r. o godzinie 20:05 w telewizyjnej „dwójce”.

Dominika Stec / foto: nadesłane

źródło: materiały nadesłane

14-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)