REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Kilka ujęć z planu zdjęciowego 3. sezonu WATAHY! (FOTO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Ekipa Watahy od poniedziałku 11 lutego pracuje w Bieszczadach nad 3. sezonem popularnego serialu o pogranicznikach. Mamy dla Was kilka ujęć z planu!

Zarówno pierwszy jak i drugi sezon Watahy cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. Kiedy w finałowej scenie drugiego sezonu Wiktor Rebrow został oczyszczony z zarzutów i otrzymał propozycję powrotu do służby, w przestrzeni medialnej pojawiły się różne głosy. Jedni byli przekonani, że to już koniec serii inni, że jeszcze usłyszymy o losach bohaterów serialu.

Na ten moment producenci nie zdradzają o czym będą kolejne odcinki, ani też ile ich będzie. Aczkolwiek wątków do kontynuacji może być całkiem sporo. Zasadnicze pytanie, czy Rebrow przyjmie propozycję powrotu do służby? Jak potoczyły się losy prokurator Igi Dobosz po tym, jak zabiła Halmana? Co z kłopotami zawodowymi Konrada Markowskiego, komendanta Placówki Straży Granicznej w Ustrzykach Górnych? Czy wrócą starzy bohaterowie, czy może pojawią się nowe twarze?

Miłośnicy serialu z niecierpliwością czekają na odpowiedzi. Szczególnie, że HBO Polska wydaje się być nieprzewidywalna. Jeszcze początkiem lutego na swojej oficjalnej stronie na Facebooku pojawiło się krótkie video spod… Pałacu Kultury, z adnotacją:

Ruszyły zdjęcia do 3 sezonu serialu Wataha w… Warszawie. Nie tylko Aleksandra Popławska jest zdezorientowana tym faktem. O co chodzi? Wszystkiego dowiecie się w nowym sezonie – czytamy pod postem.

Obecnie ekipa jest już w Bieszczadach i tutaj realizuje zdjęcia.

Zdjęcia zostały wykonane wczoraj (13 lutego przyp. red.) w Szczawnem, mojej rodzinnej miejscowości. Natomiast w bloku, który najczęściej pojawia się na zdjęciach, mieszkałem przez większość swojego życia – mówi Mariusz Janik z Biura Podróży Bieszczader.

Dokąd ekipa pojedzie dalej? Czym nas zaskoczy? Czy pojawią się nowe, nieprzewidywalne wątki? Śledźcie kolejne materiały na eSanok.pl!

 

 

ZOBACZ TAKŻE:

Ekipa WATAHY wróciła w Bieszczady! Czekacie na kolejny sezon? (VIDEO)

WATAHA 3: Ruszają zdjęcia w Bieszczadach! Poszukiwani statyści w każdym wieku

foto: udostępnione dzięki uprzejmości Biura Podróży Bieszczader;
autor: Mariusz Janik

15-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)