REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Wszystkie szlaki są dostępne i czekają na turystów

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Wszystkie szlaki turystyczne na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego są dostępne dla turystów. Należy jednak pamiętać, że powodu topniejącego śniegu na niektórych odcinkach występuje błoto i wędrówka w takich warunkach wymaga odpowiedniego obuwia.

Ponownie zachęcamy do odwiedzenia ścieżki spacerowej rozpoczynającej się w Tarnawie i biegnącej w kierunku Dźwiniacza. Szlak ten ma częściowo zmieniony przebieg i wyprowadza na łąki bieszczadzkie z pięknym widokiem na polską oraz ukraińską część gór. W dalszej części doprowadza do torfowiska Dźwiniacz – czytamy na stronie parku.

Przypominamy, że ze względu na brak zasięgu sieci i komórkowego połączenia transmisji danych na części obszaru Parku nie ma możliwości płacenia kartą płatniczą. Z tego samego powodu zalecamy posiadanie Karty Dużej Rodziny w wersji tradycyjnej – przypominają władze parku.

BdPN

02-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)