REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Wszystkie szlaki są dostępne i czekają na turystów

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Wszystkie szlaki turystyczne na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego są dostępne dla turystów. Należy jednak pamiętać, że powodu topniejącego śniegu na niektórych odcinkach występuje błoto i wędrówka w takich warunkach wymaga odpowiedniego obuwia.

Ponownie zachęcamy do odwiedzenia ścieżki spacerowej rozpoczynającej się w Tarnawie i biegnącej w kierunku Dźwiniacza. Szlak ten ma częściowo zmieniony przebieg i wyprowadza na łąki bieszczadzkie z pięknym widokiem na polską oraz ukraińską część gór. W dalszej części doprowadza do torfowiska Dźwiniacz – czytamy na stronie parku.

Przypominamy, że ze względu na brak zasięgu sieci i komórkowego połączenia transmisji danych na części obszaru Parku nie ma możliwości płacenia kartą płatniczą. Z tego samego powodu zalecamy posiadanie Karty Dużej Rodziny w wersji tradycyjnej – przypominają władze parku.

BdPN

02-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)