REKLAMA
REKLAMA

BUKOWSKO: Mikołajkowy Turniej Kumite. Fantastyczna zabawa najmłodszych (FOTO)

GMINA BUKOWSKO / PODKARPACIE. W czwartek 5 grudnia, w Szkole Podstawowej w Bukowsku odbyła się I edycja Mikołajkowego Turnieju Kumite – walki klubu UKS Karate Kyokushin Kumite, kierowanego przez Annę i Janusza Czabanów.

Do zawodów mogli przystąpić wszyscy chętni z trzech naszych sekcji, działających w Niebieszczanach, Bukowsku i Nowotańcu. Cała impreza zgromadziła również sporo widzów, którzy dopingowali walczących. Zawodników podzieliliśmy kategoriami wagowymi i wiekowymi. Najmłodsi uczestnicy mieli 6 lat, a najstarsi 13 lat. Turniej zakończył się dekoracją medalistów i wręczeniem pucharów. Mimo tego, że większość ze startujących nie ma jeszcze doświadczenia w występach przy publiczności, to mieliśmy okazję obserwować bardzo emocjonujące pojedynki. Celem zorganizowania takiej imprezy były nie tylko Mikołajki, ale także przygotowanie przyszłych zawodników do turniejów ogólnopolskich oraz międzynarodowych – mówi Anna Czaban.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego wieczoru!

09-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)