REKLAMA
REKLAMA

BUKOWSKO: Mikołajkowy Turniej Kumite. Fantastyczna zabawa najmłodszych (FOTO)

GMINA BUKOWSKO / PODKARPACIE. W czwartek 5 grudnia, w Szkole Podstawowej w Bukowsku odbyła się I edycja Mikołajkowego Turnieju Kumite – walki klubu UKS Karate Kyokushin Kumite, kierowanego przez Annę i Janusza Czabanów.

Do zawodów mogli przystąpić wszyscy chętni z trzech naszych sekcji, działających w Niebieszczanach, Bukowsku i Nowotańcu. Cała impreza zgromadziła również sporo widzów, którzy dopingowali walczących. Zawodników podzieliliśmy kategoriami wagowymi i wiekowymi. Najmłodsi uczestnicy mieli 6 lat, a najstarsi 13 lat. Turniej zakończył się dekoracją medalistów i wręczeniem pucharów. Mimo tego, że większość ze startujących nie ma jeszcze doświadczenia w występach przy publiczności, to mieliśmy okazję obserwować bardzo emocjonujące pojedynki. Celem zorganizowania takiej imprezy były nie tylko Mikołajki, ale także przygotowanie przyszłych zawodników do turniejów ogólnopolskich oraz międzynarodowych – mówi Anna Czaban.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego wieczoru!

09-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)