REKLAMA
REKLAMA

Był pijany, nie chciało mu się iść, więc zwinął rower

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który kwadrans wcześniej, ukradł rower pozostawiony przez właściciela w okolicy sklepu. Jednoślad został odzyskany i przekazany właścicielowi. Sprawca trafił do policyjnego aresztu.

Przedwczoraj około godz. 15, przed sklepem przy ul. Królowej Bony w Sanoku, 32-letni mężczyzna pozostawił na chwilę swój rower. Następnie poszedł na krótkie zakupy. Około 5 minut później, gdy wyszedł ze sklepu zauważył, że nie ma jego roweru. Przeszukał okolicę, jednak nigdzie nie było jednośladu. O zajściu powiadomił policjantów.

Kilka minut później na ul. Białogórskiej w Sanoku, patrol policji zatrzymał do kontroli rowerzystę, którego zachowanie na drodze wskazywało, że może on znajdować się pod wpływem alkoholu. Mężczyzna jechał niepewnie, chwiejąc się na boki, a po zatrzymaniu czuć było od niego alkohol. Podczas kontroli okazało się, że 42-letni kierujący jedzie na rowerze, który chwilę wcześniej zabrał sprzed sklepu. Tłumaczył, że nie chciało mu się wracać pieszo do domu i dlatego wziął rower.

Właściciel odzyskał skradziony rower. 42-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wyjaśnienia sprawy.

zdjęcie poglądowe

KPP Sanok

20-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)