REKLAMA
REKLAMA

Coś dla małych i dużych. Dzień Dziecka i festyn w Pobiednie

GMINA BUKOWSKO. Czerwiec to miesiąc, który niesie zapowiedź lata, długich – oby ciepłych wieczorów, wycieczek, rozrywek i relaksu na świeżym powietrzu. Dla dzieci jest to ostatni miesiąc pracy w szkole. Dodatkowo rozpoczyna się ich właśnie świętem. W Pobiednie wspólne świętowanie zaplanowano na 15 czerwca.

Najmłodsi mieszkańcy Pobiedna i sąsiednich wiosek rodzinnie obchodzili Dzień Dziecka w dniu 1 czerwca. Niebawem zaś – 15 czerwca – będą mieli okazję bawić się gromadnie.

Rada Sołecka wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną i Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Pobiedno, przy wsparciu Ludzi Dobrej Woli (przyjaznych firm, przedsiębiorstw,instytucji, wolontariuszy) organizują popołudnie pełne różnorodnych atrakcji.

Dorośli, którzy przecież nie mają swojego dnia – nie powinni czuć zazdrości. Do nich będzie należał wieczór i noc. Po zakończeniu imprezy dla dzieci, o godzinie 19.00 rozpocznie się Festyn Strażacki. Miłośnikom tańca przygrywać będzie zespół TWA.

– Mamy nadzieję, że ta sobota będzie miłym akcentem dającym odczuć przedsmak wakacji i letnich rozrywek wszystkim uczestnikom – mówią organizatorzy.

nadesłane

03-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)