REKLAMA
REKLAMA

Dobre dwie tercje. Fatalna trzecia. Hokeiści przegrywają 2:7

SANOK / PODKARPACIE. Wysoką porażką 2:7 zakończył się drugi mecz sanockich hokeistów w obecnym sezonie 2 ligi słowackiej. Po 40 minutach rywalizacji nic nie zapowiadało takiego obrotu spraw. Gospodarze prowadzili bowiem tylko 2:1. Niestety, worek z bramkami rozwiązał się na dobre w ostatniej części spotkania, przegranej przez Niedźwiadki aż 1:5. Ze zmiennym szczęściem rywalizowała młodzież, przegrywając w Gdańsku i wygrywając w Toruniu.

HKM Rimavská Sobota – STS UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 7:2 (2:0, 0:1, 5:1)

Bramki dla Sanoka:

2:1 Marek Strzyżowski – 31′
7:2 Damian Ginda – 60′

STS: Hućko – Olearczyk, Rąpała, Filipek, Biały, Strzyżowski; Demkowicz, Dobosz, Wilusz, Witan; Fus, Florczak, Ginda, Łyko, Biłas. Trener: Krzysztof Ząbkiewicz.

Kolejny mecz STS rozegra 5 października o godzinie 18:00. Rywalem w meczu, który odbędzie się w Arenie Sanok będzie HK 2016 Trebišov.

Sanoczanie rozegrali również dwa mecze w Młodzieżowej Hokej Lidze, czyli na zapleczu PHL. W sobotę w Gdańsku przegrali 2:8 (Stanko, Dulęba), a dzień później wygrali w Toruniu 3:2 (Stanko, Frankiewicz, Sienkiewicz).

STS: Buczek, Myrdak – Sieczkowski, Orzechowski, Frankiewicz, Rogos, Kopiec; Pankrat, Ostafiński, Dulęba, Stanko, Sienkiewicz; Najsarek, Koczera, Brackman, Niemczyk.

5 i 6 października zagramy dwa mecze u siebie. Rywalami będą kolejno SMS Toruń i ŁKH Łódź.

foto: Tomasz Sowa / archiwum

30-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)