REKLAMA
REKLAMA
Guardia

Dwie nasze reprezentantki w The Voice Kids! Dziewczyny obróciły jurorskie fotele!

SANOK / PODKARPACIE. 14-letnia Dominika Stec z Sanoka oraz 13-letnia Ania Dąbrowska z Wesołej wystąpiły w przesłuchaniach w ciemno w drugiej edycji popularnego programu  „The Voice Kids”. Dziewczyny obróciły jurorskie fotele! Zaśpiewają w kolejnych odcinkach programu! Będziecie im kibicować?

Dziewczyny można było zobaczyć i posłuchać w programie emitowanym w telewizyjnej „dwójce” 19 stycznia o 20.05. Świetne głosy, dużo radości i miłość do śpiewania. Tak w trzech słowach można opisać to, co zaprezentowały na scenie.

Dominika postanowiła dołączyć do drużyny Tomsona i Barona, zaś Ania wybrała ekipę Cleo. Zobaczymy je w kolejnych odcinkach popularnego show!

1 stycznia 2019 r. ruszyła druga edycja muzycznego show The Voice Kids składającego się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Aby dostać szansę wystąpienia na scenie przed jurorami w przesłuchaniach w ciemno trzeba przejść dwa etapy, z których pierwszy, nazwany pre-castingiem odbywał się w czerwcu i lipcu 2018 roku. Spośród ponad 2000 chętnych wybrano 120 dzieci, które zaproszono do kolejnego etapu.

 

Ania Dąbrowska

Dominika Stec

foto: nadesłane

źródło: materiały nadesłane

19-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)