REKLAMA
REKLAMA

Dwie nasze reprezentantki w The Voice Kids! Dziewczyny obróciły jurorskie fotele!

SANOK / PODKARPACIE. 14-letnia Dominika Stec z Sanoka oraz 13-letnia Ania Dąbrowska z Wesołej wystąpiły w przesłuchaniach w ciemno w drugiej edycji popularnego programu  „The Voice Kids”. Dziewczyny obróciły jurorskie fotele! Zaśpiewają w kolejnych odcinkach programu! Będziecie im kibicować?

Dziewczyny można było zobaczyć i posłuchać w programie emitowanym w telewizyjnej „dwójce” 19 stycznia o 20.05. Świetne głosy, dużo radości i miłość do śpiewania. Tak w trzech słowach można opisać to, co zaprezentowały na scenie.

Dominika postanowiła dołączyć do drużyny Tomsona i Barona, zaś Ania wybrała ekipę Cleo. Zobaczymy je w kolejnych odcinkach popularnego show!

1 stycznia 2019 r. ruszyła druga edycja muzycznego show The Voice Kids składającego się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Aby dostać szansę wystąpienia na scenie przed jurorami w przesłuchaniach w ciemno trzeba przejść dwa etapy, z których pierwszy, nazwany pre-castingiem odbywał się w czerwcu i lipcu 2018 roku. Spośród ponad 2000 chętnych wybrano 120 dzieci, które zaproszono do kolejnego etapu.

 

Ania Dąbrowska

Dominika Stec

foto: nadesłane

źródło: materiały nadesłane

19-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)