REKLAMA
REKLAMA

Gizmo szuka nowego, ciepłego domu. Piękna, biała iskierka! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Pod opiekę wolontariuszy sanockiego STOnZ  trafił Gizmo. Urocza iskierka. Szuka nowego domu.

Kochani do Przytuliska w Sanoku trafił ok. (8-9 m-cy) Gizmo, odebrany interwencyjnie. Do tej pory jego schronieniem przez cały listopad, grudzień styczeń i połowę lutego była skrzynka po jabłkach postawiona na sztorc i do tego ok. 1,5 m łańcucha. Szkoda pytać kto szczeniaka i to w typie shih tzu trzyma na łańcuchu, zostawmy to bez odpowiedzi. Ważne, że piesek przeżył i dochodzi do siebie, nabiera ciałka itd. Przeszedł prawdziwą przemianę. Wykąpany, odrobaczony, ostrzyżony czeka na swojego nowego, troskliwego opiekuna, bo klatka w schronisku to nie miejsce dla tak cudownego pluszaka! On powinien wylegiwać się w cieplutkim legowisku i rozbawiać swojego właściciela bo prawdziwy z niego figlarz. Wesoły, pomysłowy, iskierka do zakochania. Puszek okruszek, który jest wielce kontaktowy, chodzi za człowiekiem, aby ten chociaż na kilka sekund pochylił się nad nim, zauważył go, pogłaskał. Wszak to jeszcze maluszek, który nie zaznał jak dotąd czułości, której tak mu brakuje – czytamy na stronie facebookowej STOnZ w Sanoku.

Gizmo czeka na nowego właściciela. Udostępniajcie i dzwońcie w sprawie adopcji pod nr . Tel: 501 428 255 lub 793 16 08 73 lub 502 25 18 39 najlepiej wieczorem.

źródło: STOnZ

23-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)