REKLAMA
REKLAMA

Groźny wypadek osobowego z dostawczym. Poważne obrażenia poszkodowanych (FOTO)

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Woli Niżnej. W wyniku zderzenia skody z dostawczym renaultem, do szpitala zostały przetransportowane trzy osoby.


Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15.30, na drodze wojewódzkiej nr 897 w Woli Niżnej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letni kierujący skodą, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka dostawczym renaultem. W wyniku zderzenia skoda wypadła z drogi, zatrzymując się na przydrożnej łące.

Kierujący pojazdami oraz pasażer dostawczego renaulta doznali poważnych obrażeń i zostali przetransportowani do krośnieńskiego szpitala. 27-letni kierowca renaulta był trzeźwy. Od 39-letniego kierowcy skody została pobrana krew na zawartości alkoholu w organizmie.

Podczas prowadzonych działań, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 897 w Woli Niżnej występowały utrudnienia w ruchu. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

 

KMP Krosno

14-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)