REKLAMA
REKLAMA

Groźny wypadek osobowego z dostawczym. Poważne obrażenia poszkodowanych (FOTO)

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Woli Niżnej. W wyniku zderzenia skody z dostawczym renaultem, do szpitala zostały przetransportowane trzy osoby.


Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15.30, na drodze wojewódzkiej nr 897 w Woli Niżnej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letni kierujący skodą, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka dostawczym renaultem. W wyniku zderzenia skoda wypadła z drogi, zatrzymując się na przydrożnej łące.

Kierujący pojazdami oraz pasażer dostawczego renaulta doznali poważnych obrażeń i zostali przetransportowani do krośnieńskiego szpitala. 27-letni kierowca renaulta był trzeźwy. Od 39-letniego kierowcy skody została pobrana krew na zawartości alkoholu w organizmie.

Podczas prowadzonych działań, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 897 w Woli Niżnej występowały utrudnienia w ruchu. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

 

KMP Krosno

14-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)