REKLAMA
REKLAMA

SANOK: IX Jarmark Bożonarodzeniowy w sanockim skansenie! SPRAWDŹ PROGRAM

SANOK / PODKARPACIE. Starosta Sanocki i Dyrektor Muzeum Budownictwa Ludowego zapraszają dnia 15 GRUDNIA 2019 r. w godzinach 11-14 na Rynek Galicyjski W Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku na IX JARMARK BOŻONARODZENIOWY.

Główną atrakcją będzie żywa szopka bożonarodzeniowa zainscenizowana przez uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku otoczona przez zwierzęta domowe.

O godzinie 12 zapraszamy na wspólne kolędowanie z Zespołem SOUL pod dyrekcją dr Moniki Brewczak. W międzyczasie na stosikach Kół Gospodyń Wiejskich oraz Centrum Integracji Społecznej w Sanoku można będzie nabyć potrawy wigilijne, a na pozostałych stoiskach ozdoby choinkowe i wyroby rzemieślnicze artystów ziemi sanockiej.

Kto jednak woli ozdoby wykonane własnoręcznie, będzie mógł je wykonać dzięki nabytym odpowiednim umiejętnościom podczas warsztatów wykonywanie ozdób choinkowych, zorganizowanych w budynku edukacyjnym przy wejściu na Rynek, przez pracowników MBL. Nie zabraknie też wyrobów wędliniarskich oraz serów domowej produkcji.

Grupa kolędnicza II LO w Sanoku zapewni miłą atmosferę w trakcie całego Jarmarku.

Punktem kulminacyjnym Jarmarku będzie wizyta św. Mikołaja, który zapowiedział swoje przybycie na godz. 13.15.

Zapraszamy

WSTĘP WOLNY!

 

artykuł sponsorowany

14-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook