REKLAMA
przeprosiny
REKLAMA

HOKEJ: Juniorzy rozpoczynają sezon. Sanoccy zawodnicy w kadrze

31 sierpnia badaniami lekarskimi w Warszawie rozpocznie się zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U20. Po badaniach zawodników czeka tydzień przygotowań w Ostravie (Czechy). 8-9 sierpnia zostaną z kolei rozegrane mecze kontrolne z Zagłębiem Sosnowiec KNJ U20.

W 28 osobowej kadrze znalazło się miejsce dla pięciu zawodników reprezentujących w poprzednim sezonie barwy UKS-u Niedźwiadki MOSiR Sanok. Są to: Szymon Dobosz, Tymoteusz Glazer i Maciej Witan (wszyscy UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok) oraz Jakub Bukowski (HC RT Torax Porub Ostrawa) i Konrad Filipek (MKS Cracovia Kraków).

foto: Tomasz Sowa / archiwum eSanok.pl

Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U20 zostali powołani następujący zawodnicy:

1. Augustyniak Igor – RTH Zryw Ruda Śląska
2. Bezwiński Mateusz – MKS Cracovia Kraków
3. Bieniek Szymon – HC Zubr Prerov/Czechy
4. Blanik Jakub – JKH GKS Jastrzębie
5. Bochnak Ernest – TUTO Hockey Turku/Finlandia
6. Brynkus Sebastian – MKS Cracovia Kraków
7. Bukowski Jakub – HC RT Torax Porub Ostrawa/Czechy
8. Dobosz Szymon – Niedźwiadki MOSiR Sanok
9. Duszak Adrian – UKS Zagłębie Sosnowiec
10. Filipek Konrad – MKS Cracovia Kraków
11. Glazer Tymoteusz – Niedźwiadki MOSiR Sanok
12. Gosztyła Patryk – MHK 32 Liptovsky Mikulas/Słowacja
13. Gruszczyk Konrad – JKH GKS Jastrzębie
14. Khoperia Armen – MKS Sokoły Toruń
15. Kotuła Marcel – UKS Zagłębie Sosnowiec
16. Lewandowski Jakub – HC Vitkovice U18 Vitkovice/Czechy
17. Libik Klaudiusz – Sparta U20 Sarpsborg/Norwegia
18. Lipiński Sebastian – UKH Unia Oświęcim
19. Magiera Michał – UKH Unia Oświęcim
20. Miarka Maciej – JKH GKS Jastrzębie
21. Naróg Michał – MKS Sokoły Toruń
22. Płachetka Marcin – JKH GKS Jastrzębie Zdrój
23. Smal Igor – GKS Stoczniowiec Gdańsk
24. Sołtys Jan – JKH GKS Jastrzębie
25. Tyczyński Damian – HK Poprad Poprad/Słowacja
26. Ubowski Mateusz – MOSM Tychy
27. Wałęga Kamil – JKH GKS Jastrzębie
28. Witan Maciej – Niedźwiadki MOSiR Sanok

Zawodnicy rezerwowi:

1. Gruźla Kacper – MOSM Tychy
2. Krzyżek Jan – MOSM Tychy
3. Małota Mateusz – UKS Zagłębie Sosnowiec
4. Piotrowski Mariusz – UKS Zagłębie Sosnowiec
5. Zając Michał – TMH Polonia Bytom

Kierownictwo:

1. Sarnik Piotr – Trener główny KN Juniorów U20
2. Majkowski Krzysztof – Trener KN Juniorów U20
3. Klich Grzegorz – Trener KN Juniorów U20
4. Sobecki Arkadiusz – Trener bramkarzy KN Juniorów U20
5.J arosz Ireneusz – Trener video KN Juniorów U20
6. Bieniec Anna – Trener przygotowania motorycznego KN Juniorów U20
7. Matczak Maciej – Serwisant KN Juniorów U20
8. Grochowska Karolina – Masażysta KN Juniorów U20
9. Bogłowski Roch – Kierownik KN Juniorów U20

25-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)