REKLAMA
REKLAMA

II miejsce Remixu Niebieszczany w silnie obsadzonym turnieju (ZDJĘCIA)

SPORT / PIŁKA NOŻNA. W niedzielę 10 marca br. drużyna młodzików „REMIX” Niebieszczany udała się do Nowego Żmigrodu na mocno obsadzony turniej pt. Winter Cup Nowy Żmigród 2019. Był to turniej rocznika 2011.

W turnieju wystąpiło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Rozgrywki grupowe odbywały się systemem każdy z każdym. Druga faza turnieju odbywała się systemem pucharowym rozszerzonym. Pierwsza drużyna grupy A grała z czwartą drużyną grupy B itd. Rozgrywki grupowe decydowały o rozstawieniu w fazie pucharowej i nawet czwarta drużyna w grupie mogła jeszcze wygrać turniej.

Remix znalazł się w grupie B z takimi drużynami jak: AP Sanok, Resovia Rzeszów, oraz gospodarze UKS Tempo Nienaszów.

Po fazie grupowej zajęliśmy 2 miejsce z dorobkiem 7 pkt. (wygrana z AP Sanok 2-1, z UKS Tempo Nienaszów 2-0 i remisując z Resovią 2-2) ustępując Resovi Rzeszów tylko różnicą bramek strzelonych.

W kolejnej fazie pokonaliśmy Start Rymanów 6-0, oraz faworyta rozgrywek Beniaminek Krosno w serii rzutów karnych 3-1 (w meczu 1-1). W finale znowu przyszyło się nam zmierzyć z rywalem z grupy czyli Resovią Rzeszów tutaj po horrorze przegrywamy w końcówce 1-2, ale i tak jest to spory sukces naszych młodych dzieciaków. Ostatecznie zajmujemy bardzo wysokie 2 miejsce.

Trzeba też dodać iż najlepszym bramkarzem okrzyknięto naszego zawodnika! Brawo!

Chcielibyśmy podziękować za zaproszenie na turniej gospodarzom UKS Tempo Nienaszów oraz Pani Wójt Gminy Sanok za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Nowego Żmigrodu.

„REMIX” Niebieszczany

12-03-2019
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

ihaaaa2019-03-12 09:40:26
0 0
Remix niebieszczany a co to urwał jest, a gdzie to urwał jest!!! ... jak można nazwać klub remix? xD xD za dużo discopolo wieśnioki
do ihaa2019-03-12 09:47:17
0 0
Zal d..pe ci ściska?? ze się dzieciaki dobrze bawią???
Jahaaa2019-03-12 10:42:00
0 0
widać że jakiś gimbazjanin wyskoczył z tymi "xD"
do ihaaa2019-03-13 08:49:22
0 0
chyba się jakiś małolat do składu nie załapał:) cymbałów jest na tyle dużo w dzisiejszym świecie, że musisz się czymś innym zająć, żeby zwrócić na siebie uwagę