REKLAMA
REKLAMA

II miejsce Remixu Niebieszczany w silnie obsadzonym turnieju (ZDJĘCIA)

SPORT / PIŁKA NOŻNA. W niedzielę 10 marca br. drużyna młodzików „REMIX” Niebieszczany udała się do Nowego Żmigrodu na mocno obsadzony turniej pt. Winter Cup Nowy Żmigród 2019. Był to turniej rocznika 2011.

W turnieju wystąpiło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Rozgrywki grupowe odbywały się systemem każdy z każdym. Druga faza turnieju odbywała się systemem pucharowym rozszerzonym. Pierwsza drużyna grupy A grała z czwartą drużyną grupy B itd. Rozgrywki grupowe decydowały o rozstawieniu w fazie pucharowej i nawet czwarta drużyna w grupie mogła jeszcze wygrać turniej.

Remix znalazł się w grupie B z takimi drużynami jak: AP Sanok, Resovia Rzeszów, oraz gospodarze UKS Tempo Nienaszów.

Po fazie grupowej zajęliśmy 2 miejsce z dorobkiem 7 pkt. (wygrana z AP Sanok 2-1, z UKS Tempo Nienaszów 2-0 i remisując z Resovią 2-2) ustępując Resovi Rzeszów tylko różnicą bramek strzelonych.

W kolejnej fazie pokonaliśmy Start Rymanów 6-0, oraz faworyta rozgrywek Beniaminek Krosno w serii rzutów karnych 3-1 (w meczu 1-1). W finale znowu przyszyło się nam zmierzyć z rywalem z grupy czyli Resovią Rzeszów tutaj po horrorze przegrywamy w końcówce 1-2, ale i tak jest to spory sukces naszych młodych dzieciaków. Ostatecznie zajmujemy bardzo wysokie 2 miejsce.

Trzeba też dodać iż najlepszym bramkarzem okrzyknięto naszego zawodnika! Brawo!

Chcielibyśmy podziękować za zaproszenie na turniej gospodarzom UKS Tempo Nienaszów oraz Pani Wójt Gminy Sanok za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Nowego Żmigrodu.

„REMIX” Niebieszczany

12-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)