REKLAMA
REKLAMA

IMPREZOWY ROZKŁAD JAZDY: Długi weekend pełen atrakcji! SPRAWDŹ!

BIESZCZADY, SANOK / PODKARPACIE. Długi weekend rozpocznie się od otwarcia basenów zewnętrznych w Sanoku. Do tego proponujemy Bieg Rzeźnika, Sobótkę nad Sanem i nad Wisłokiem czy Rajd Rowerowy Błękitną Wstęgą Sanu. To nie wszystko! Sprawdźcie inne propozycje!

 

19 czerwca

20 czerwca

21 czerwca

22 czerwca

23 czerwca  

19 czerwca

20 czerwca

21 czerwca

22 czerwca

23 czerwca  

 

W tym miejscu nie można pominąć wodnych atrakcji na wolnym powietrzu, z jakich można skorzystać w naszym regionie.

SANOK – 19 CZERWCA o godzinie 13:00 – Wielkie otwarcie sanockich basenów zewnętrznych w Centrum Rehabilitacji i Sportu. 19-20-21 CZERWCA – WSTĘP na basen BEZPŁATNY. Każdy znajdzie coś dla siebie min.: basen rekreacyjny, sportowy, brodzik dla najmłodszych, zjeżdżalnia rynnowa, zjeżdżalnia wielotorowa, wodny plac zabaw. Dodatkowo na terenie basenów zewnętrznych do dyspozycji gości jest boisko do piłki plażowej oraz siłownia na wolnym powietrzu. Chłodne napoje, lody czy smaczny posiłek oferuje bar znajdujący się na terenie obiektu. W sezonie letnim obowiązujące ceny całodziennego wejścia na basen to: 14 złotych – bilet normalny i 10 zł – bilet ulgowy.

BRZOZÓW – W sezonie od czerwca do września można skorzystać z kompleksu basenów zewnętrznych w Brzozowie przy ul. Słonecznej. Obiekt jest czynny od 9.oo do 18.00, a bilety wahają się od 6 do 14 złotych od osoby na cały dzień. 

LESKO – Pływalnia Aquarius podczas długiego weekendu będzie czynna od 7.oo do 22.00, natomiast baseny zewnętrzne od 9.00 do 20.00. Ceny biletów wahają się w zależności od czasu pobytu w obiekcie.

USTRZYKI DOLNE – Z basenów zewnętrznych przy pływalni Delfin w Ustrzykach Dolnych można korzystać od 10.00 do 18.00,ceny biletów uzależnione są od  pory wejścia na obiekt oraz miejsca zamieszkania.

 

Weekend sprzyja także wycieczkom do sanockich muzeów. Z pewnością warto odwiedzić Muzeum Historyczne i Sanocki Skansen.

MUZEUM HISTORYCZNE W SANOKU:

Muzeum Historyczne w Sanoku
ul. Zamkowa 2
38-500 Sanok

Ekspozycje muzealne czynne są:

pon. 8:00 – 12:00
wt. 9:00 – 17:00
śr. 9:00 – 17:00
czw. 9:00 – 17:00
pt. 9:00 – 17:00
sob. 9:00 – 17:00
niedz. 9:00 – 17:00

20 czerwca br. (Boże Ciało) muzeum będzie czynne od 9:00 do 17:00

MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO W SANOKU:

Park Etnograficzny,
ul. Rybickiego 3,
tel. (013) 463-16-72

Godziny otwarcia od 1 maja do 30 września od 8:00 do 18:00.

21-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)