REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Kilkanaście worków śmieci w dopływie Potoku Płowieckiego (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W ostatnich dniach w dopływie Potoku Płowieckiego w Sanoku zauważono porzucone worki ze śmieciami. Jest ich kilkanaście. Zdjęcia z tym zatrważającym widokiem przesyła nasz Czytelnik.

Przesyłam zdjęcia, jakie wykonałem w okolicy potoku płowieckiego (jego dopływu) w Sanoku, na wysokości ulicy Śniegowej i Szczudliki – pisze nasz Internauta.

W dniu 20.09.2019 około godziny 16:30 zaobserwowałem porzucone, wypełnione plastikowe worki w kolorze czarnym w szacunkowej ilości 12 sztuk znajdujące się w dopływie (rowie melioracyjnym) potoku płowieckiego. Bardzo zbulwersował mnie ten widok i dlatego przesyłam zdjęcia. Zdarzenie porzucenia worków musiało mieć miejsce pomiędzy 18.09.2019 (środa), a 20.09.2019 (piątek). Proszę o interwencję do określonych służb, może uda się „namierzyć” osobę, która zanieczyściła w ten sposób środowisko – mówi autor interwencji.

Sprawdzimy, czy worki wciąż zalegają w opisywanym rowie. Z pytaniami o możliwości namierzenia osoby, która podrzuciła śmieci zwrócimy się do służb.

Do tematu wrócimy.

źródło: materiały nadesłane

23-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)