REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Kilkanaście worków śmieci w dopływie Potoku Płowieckiego (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W ostatnich dniach w dopływie Potoku Płowieckiego w Sanoku zauważono porzucone worki ze śmieciami. Jest ich kilkanaście. Zdjęcia z tym zatrważającym widokiem przesyła nasz Czytelnik.

Przesyłam zdjęcia, jakie wykonałem w okolicy potoku płowieckiego (jego dopływu) w Sanoku, na wysokości ulicy Śniegowej i Szczudliki – pisze nasz Internauta.

W dniu 20.09.2019 około godziny 16:30 zaobserwowałem porzucone, wypełnione plastikowe worki w kolorze czarnym w szacunkowej ilości 12 sztuk znajdujące się w dopływie (rowie melioracyjnym) potoku płowieckiego. Bardzo zbulwersował mnie ten widok i dlatego przesyłam zdjęcia. Zdarzenie porzucenia worków musiało mieć miejsce pomiędzy 18.09.2019 (środa), a 20.09.2019 (piątek). Proszę o interwencję do określonych służb, może uda się „namierzyć” osobę, która zanieczyściła w ten sposób środowisko – mówi autor interwencji.

Sprawdzimy, czy worki wciąż zalegają w opisywanym rowie. Z pytaniami o możliwości namierzenia osoby, która podrzuciła śmieci zwrócimy się do służb.

Do tematu wrócimy.

źródło: materiały nadesłane

23-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)