REKLAMA
REKLAMA
Guardia

Koncert Lubelskiej Federacji Bardów. Zgarnij zaproszenie!

SANOK / PODKARPACIE. Absolutnie topowa formacja w domenie piosenki literackiej, turystycznej, artystycznej, kabaretowej. Najbardziej energetyczny teatr piosenki. Grupa, która przełamała stereotyp niszowości gatunku występując przed wielotysięczną widownią Bieszczadzkich Aniołów w Cisnej, czy Stachuriady w Grochowicach.

Ostatnio największa gwiazda takich festiwali jak YAPA w Łodzi, Bazuna, Kropka w Głuchołazach, Danielka w Ujsołach. Od 20 lat na scenie. Rodowód bierze z Piwnicy pod Baranami. Stawia na wielkie głosy. Na tradycyjne, piękne melodie. Na dobrze zgrany chór. Emanuje żywiołowością i ogromną ilością pozytywnej energii, w której to kwestii jest dziś trudnym wyzwaniem dla konkurencji.

Ma na koncie 12 płyt i mnóstwo koncertów w Polsce, w Europie, i w USA.

Skład:
Katarzyna Wasilewska – śpiew, skrzypce
Jan Kondrak – śpiew, gitara akustyczna, prowadzenie
Marek Andrzejewski – śpiew, gitara akustyczna
Piotra Selim – śpiew, instr. klawiszowe

Lubelska Federacja Bardów
11 października godz. 19.00
Sanocki Dom Kultury, ul. Mickiewicza 24
Koncert: Cohen, Dylan, Stachura
Cena biletu – 30 zł
Rezerwacja biletów do 4 października pod numerem telefonu:
13 46 310 42

źródło: SDK


JAK ZDOBYĆ ZAPROSZENIE? TO PROSTE!

Aby zdobyć zaproszenie, należy:

  • wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres: promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule „Lubelska Federacja Bardów”, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu (PAMIĘTAJ! Sprawdź godzinę, od której trwa konkurs)

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert Lubelskiej Federacji Bardów! Bądźcie czujni, wygrywa szybkość w zgłoszeniach!

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pierwszego zgłoszenia, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory dotarcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje od godziny 12.00, 26 września! Po dokonaniu wyboru pierwszych osób, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie.

Udział w przedmiotowym konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

23-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)