REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Place zabaw niszczone przez wandali (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Rodzice interweniują w sprawie niszczonych placów zabaw. Otrzymaliśmy zdjęcia ogródka jordanowskiego przy ul. Łaziennej, na których widać zniszczone ogrodzenie. Elementy są wystające i niebezpieczne dla użytkowników tego miejsca.

Ogrodzenie nadaje się do remontu, co roku jest problem – pisze Czytelnik. – Ludzie są niepoważni, narażają innych na niebezpieczeństwo i bez sensu niszczą mienie – dodaje Internauta.

Zapytaliśmy w sanockim magistracie jak wygląda sytuacja przeglądów placów zabaw oraz miejsc rekreacji na terenie miasta oraz kiedy można spodziewać się ewentualnych remontów.

Urząd zlecił remont i konserwację wszystkich urządzeń na terenie dwóch ogródków jordanowskich, dziesięciu terenach rekreacyjno-sportowych oraz skateparku. Zostanie także wykonana konserwacja urządzeń na obszarze siłowni plenerowych w parku miejskim i przy ul. Kawczyńskiego. Firma rozpoczęła remont na terenie ogródka jordanowskiego 29 maja br.. Zlecono także remont istniejącego ogrodzenia placu zabaw na ogródku jordanowskim przy ul. Łaziennej. Zostaną zamontowane mocniejsze przęsła ogrodzeniowe. Elementy ogrodzenia, które zostały uwiecznione na zdjęciach, były cykliczne niszczone przez wandali – usłyszeliśmy w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urząd Miasta Sanoka.

Niestety na ten moment jeszcze nie podano informacji, jakie są koszty wspomnianych prac. Czekamy na odpowiedź z sanockiego magistratu.

30-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)