REKLAMA
REKLAMA

Jechał na podwójnym gazie i niemal dwukrotnie przekroczył prędkość

MIEJSCE PIASTOWE / PODKARPACIE. Policjanci z krośnieńskiej drogówki podjęli interwencję wobec kierującego skodą, który przekroczył dozwoloną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna był pijany. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat więzienia.


W piątek wieczorem, policjanci z wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy prowadzili pomiar prędkości na odcinku drogi krajowej nr 19 w Miejscu Piastowym. Około godz. 22, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującego skodą, który blisko dwukrotnie przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość.

Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że siedzący za kierownicą skody 29-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a jego samochód nie był dopuszczony do ruchu. Policjanci uniemożliwili kierującemu dalszą jazdę i zatrzymali jego prawo jazdy.

Przypominamy, że prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości stanowi przestępstwo zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności lub jej pozbawienia do 2 lat.

KMP Krosno

19-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)