REKLAMA
REKLAMA

Jechał na podwójnym gazie i niemal dwukrotnie przekroczył prędkość

MIEJSCE PIASTOWE / PODKARPACIE. Policjanci z krośnieńskiej drogówki podjęli interwencję wobec kierującego skodą, który przekroczył dozwoloną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna był pijany. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat więzienia.


W piątek wieczorem, policjanci z wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy prowadzili pomiar prędkości na odcinku drogi krajowej nr 19 w Miejscu Piastowym. Około godz. 22, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującego skodą, który blisko dwukrotnie przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość.

Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że siedzący za kierownicą skody 29-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a jego samochód nie był dopuszczony do ruchu. Policjanci uniemożliwili kierującemu dalszą jazdę i zatrzymali jego prawo jazdy.

Przypominamy, że prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości stanowi przestępstwo zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności lub jej pozbawienia do 2 lat.

KMP Krosno

19-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)