REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Artur Kondrat nowym wiceburmistrzem

SANOK / PODKARPACIE. Artur Kondrat został powołany (18 bm.) na stanowisko burmistrza Sanoka. Zastąpił na nim Pawła Hydzika, który zakończył pracę w magistracie 30 września. 

Artur Kondrat z wykształcenia jest prawnikiem, absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Samorządowiec, który pracował m.in w Zamościu oraz Rzeszowie. Z Sanoka pochodzi żona pana Artura,  od 10 lat mieszkają w Sanoku.

– Pierwszego dnia zastępca burmistrza spotkał się z naczelnikami wydziałów podległych, tj. Wydziału Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestora, Biura Zamówień Publicznych, Wydziału Gospodarki Przestrzennej oraz Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Artur Kondrat zapoznał się m.in. ze stanem zaawansowania realizacji zadań inwestycyjnych i zamówień publicznych, omówił program inwestycyjny na 2020 r. Przedmiotem rozmów były też przeznaczenie nieruchomości pod inwestycje i analiza aktualnego układu komunikacyjnego. Nowy zastępca przeanalizował stopień zaawansowania wdrożenia nowych przepisów z zakresu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta – czytamy na stronie internetowej Urzędu Miasta Sanoka.

Na zdjęciu Tomasz Matuszewski, burmistrz Sanoka oraz powołany na stanowisko wiceburmistrza Artur Kondrat. Foto: UM Sanok

19-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)