REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ: Jechał za szybko i skasował drewniany płot. „Trzeci raz niszczą mi ogrodzenie” (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W piątkowe popołudnie w Zagórzu, 68-letni kierowca fiata, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i wjechał w drewniane ogrodzenie jednej z posesji. Na szczęście nikt nie ucierpiał, ale cierpliwość do tego typu zdarzeń traci powoli właścicielka domu, która wylicza, że był to już trzeci podobny przypadek.

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek, niedługo po godzinie 13.

W Zagórzu, na ul. Chopina, kierujący fiatem 68-letni mieszkaniec powiatu leskiego nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego wjechał w ogrodzenie posesji uszkadzając je. Kierujący był trzeźwy – relacjonuje asp. szt. Anna Oleniacz oficer prasowy KPP Sanok. Nikt nie odniósł obrażeń.

Według relacji sprawcy, bezpośrednią przyczyną zdarzenia był motocyklista jadący z naprzeciwka – mówi nam Czytelnik, który poinformował nas o całym zdarzeniu. – Mieszkanka posesji przy ul. Chopina w Zagórzu mówiła mi, że już trzykrotnie poniosła straty w wyniku podobnych zdarzeń z udziałem kierujących pojazdami. Zmotoryzowani często nie przestrzegają ograniczeń prędkości, a sam odcinek drogi od przejazdu kolejowego do osiedla Dolina nie posiada chociażby odpowiedniego oznakowania co do dopuszczalnej prędkości, nie mówiąc już o progach zwalniających czy chodniku dla pieszych. Drogą tą poruszają się pieszo m.in dzieci i młodzież – dodaje.

Foto: materiały nadesłane

17-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)