REKLAMA
REKLAMA

Jest deklaracja remontu ulicy Mokrej. Przebudowa po wykupie nieruchomości

SANOK / PODKARPACIE. Kilka dni temu na łamach naszego portalu podejmowaliśmy interwencję, w związku z fatalnym stanem ulicy Mokrej w Sanoku. 20 cm dziury. Ulica Mokra woła o remont! (ZDJĘCIA)

– Nawierzchnia wspomnianej ulicy jest wyłożona płytami drogowymi. Nie jest to w sumie nic niezwykłego w Sanoku, natomiast sposób ich ułożenia i stan techniczny budzi spore wątpliwości. W ostatnim czasie w związku z remontem sąsiedniej ulicy Pomorskiej, ruch na ul. Mokrej zwiększył się znacznie. Dodatkowo samochody ciężarowe i maszyny, które brały udział w remoncie ulicy Pomorskiej potrafiły jechać po płytach na naszej ulicy pogłębiając degradację drogi – pisał w mailu Internauta i dołączył do tego zdjęcia.

Z magistratu otrzymaliśmy odpowiedź, że bieżące utrzymanie i związane z tym prace będą prowadzone po zakończeniu prac przy ciągu ulic Piastowskiej, Pomorskiej i 1000-lecia, w ramach środków przewidzianych w budżecie na remonty bieżące dróg.

Otrzymaliśmy dodatkową informację.

– Przebudowa tej drogi będzie możliwa po zakończeniu procedury związanej z wykupem nieruchomości wchodzących w pas drogowy, a niestanowiących obecnie własność Gminy Miasta Sanoka – dodaje Piotr Bochnia, naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestora.

Chodzi o kilka działek, które „wchodzą” w pas ruchu. Trudno precyzyjnie określić ile może potrwać wspomniana procedura.

red.

25-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)