REKLAMA
REKLAMA

Jest deklaracja remontu ulicy Mokrej. Przebudowa po wykupie nieruchomości

SANOK / PODKARPACIE. Kilka dni temu na łamach naszego portalu podejmowaliśmy interwencję, w związku z fatalnym stanem ulicy Mokrej w Sanoku. 20 cm dziury. Ulica Mokra woła o remont! (ZDJĘCIA)

– Nawierzchnia wspomnianej ulicy jest wyłożona płytami drogowymi. Nie jest to w sumie nic niezwykłego w Sanoku, natomiast sposób ich ułożenia i stan techniczny budzi spore wątpliwości. W ostatnim czasie w związku z remontem sąsiedniej ulicy Pomorskiej, ruch na ul. Mokrej zwiększył się znacznie. Dodatkowo samochody ciężarowe i maszyny, które brały udział w remoncie ulicy Pomorskiej potrafiły jechać po płytach na naszej ulicy pogłębiając degradację drogi – pisał w mailu Internauta i dołączył do tego zdjęcia.

Z magistratu otrzymaliśmy odpowiedź, że bieżące utrzymanie i związane z tym prace będą prowadzone po zakończeniu prac przy ciągu ulic Piastowskiej, Pomorskiej i 1000-lecia, w ramach środków przewidzianych w budżecie na remonty bieżące dróg.

Otrzymaliśmy dodatkową informację.

– Przebudowa tej drogi będzie możliwa po zakończeniu procedury związanej z wykupem nieruchomości wchodzących w pas drogowy, a niestanowiących obecnie własność Gminy Miasta Sanoka – dodaje Piotr Bochnia, naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestora.

Chodzi o kilka działek, które „wchodzą” w pas ruchu. Trudno precyzyjnie określić ile może potrwać wspomniana procedura.

red.

25-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)