REKLAMA
REKLAMA

Jest komunikat ws. basenów. Doszło do zalania pomieszczeń technicznych

SANOK / PODKARPACIE. Na profilu fb Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku pojawiła się informacja dotycząca zalanego basenu. Sytuacja miała związek z wczorajszą (13 bm.) ulewą jaka przeszła nad Sanokiem. Prezentujemy pełną treść informacji.

„W związku z nawalnymi opadami deszczu 13 lipca w Sanoku, podczas których w bardzo krótkim czasie przybyła znaczna ilość wody, z niewiadomych na tę chwilę powodów doszło do zalania pomieszczeń technicznych tzw. podbasenia na terenie Centrum Rehabilitacji i Sportu. Zalane zostały również parkingi i drogi wokół Areny Sanok, co spowodowało konieczność zamknięcia obiektu i okresowego wyłączenia go z użytkowania.

Została powołana komisja, która ustali przyczyny zaistniałego stanu rzeczy. Tomasz Lasyk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapewnia, że po rozwiązaniu problemu i przywróceniu stanu, umożliwiającego bezpieczne korzystanie z obiektu przez mieszkańców Sanoka, basen zostanie udostępniony.

W tym miejscu dziękujemy Powiatowej i Ochotniczej Straży Pożarnej przy wsparciu SPGK i pracowników MOSiR za szybką i efektywną akcję, bez której zaistniały problem przybrałby znacznie większe rozmiary”.

źródło: MOSiR Sanok / fb


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Co dalej z basenami? Nie ma zapowiadanego komunikatu (FILM, ZDJĘCIA)

Ewakuacja na basenie w Sanoku! Obiekt wewnętrzny zalany (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK: Dwugodzinna ulewa! Ulice zamieniły się w rzeki… Dosłownie! (VIDEO, FOTO)


 

14-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)