REKLAMA
REKLAMA

Jest komunikat ws. basenów. Doszło do zalania pomieszczeń technicznych

SANOK / PODKARPACIE. Na profilu fb Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku pojawiła się informacja dotycząca zalanego basenu. Sytuacja miała związek z wczorajszą (13 bm.) ulewą jaka przeszła nad Sanokiem. Prezentujemy pełną treść informacji.

„W związku z nawalnymi opadami deszczu 13 lipca w Sanoku, podczas których w bardzo krótkim czasie przybyła znaczna ilość wody, z niewiadomych na tę chwilę powodów doszło do zalania pomieszczeń technicznych tzw. podbasenia na terenie Centrum Rehabilitacji i Sportu. Zalane zostały również parkingi i drogi wokół Areny Sanok, co spowodowało konieczność zamknięcia obiektu i okresowego wyłączenia go z użytkowania.

Została powołana komisja, która ustali przyczyny zaistniałego stanu rzeczy. Tomasz Lasyk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapewnia, że po rozwiązaniu problemu i przywróceniu stanu, umożliwiającego bezpieczne korzystanie z obiektu przez mieszkańców Sanoka, basen zostanie udostępniony.

W tym miejscu dziękujemy Powiatowej i Ochotniczej Straży Pożarnej przy wsparciu SPGK i pracowników MOSiR za szybką i efektywną akcję, bez której zaistniały problem przybrałby znacznie większe rozmiary”.

źródło: MOSiR Sanok / fb


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Co dalej z basenami? Nie ma zapowiadanego komunikatu (FILM, ZDJĘCIA)

Ewakuacja na basenie w Sanoku! Obiekt wewnętrzny zalany (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK: Dwugodzinna ulewa! Ulice zamieniły się w rzeki… Dosłownie! (VIDEO, FOTO)


 

14-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)