REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Co dalej z basenami? Nie ma zapowiadanego komunikatu (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na godzinę 10:00 dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku Tomasz Lasyk zapowiadał wydanie komunikatu dotyczącego stanu Centrum Rehabilitacji i Sportu po wczorajszych gwałtownych ulewach. Z nieoficjalnych informacji, które do nas docierają wynika, że baseny zostały zalane i cały czas trwa usuwanie skutków wdarcia się wody do obiektu. Wczoraj dziennikarze byli informowani, że nie można zbliżać się do budynku ze względu na niebezpieczeństwo porażenia prądem a teren został odgrodzony taśmą .

Po dwugodzinnej ulewie, która przeszła nad Sanokiem w sobotę po południu, sanoczan poinformowano:

Ważny komunikat!!! Z powodu gwałtownej ulewy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Centrum Rehabilitacji i Sportu będą nieczynne do odwołania – czytaliśmy na profilu MOSiR Sanok na Facebooku.

Bylismy na miejscu i prezentowaliśmy Państwu fotorelację oraz materiał video: Ewakuacja na basenie w Sanoku! Obiekt wewnętrzny zalany (VIDEO, ZDJĘCIA).

Wcześniej pisaliśmy również o: SANOK: Dwugodzinna ulewa! Ulice zamieniły się w rzeki… Dosłownie! (VIDEO, FOTO).

Dyrektor MOSiR Sanok Tomasz Lasyk zapowiadał, że dzisiaj o godzinie 10:00 zostanie wydany komunikat dotyczący aktualnej sytuacji w Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku. Niestety, żadna informacja się nie ukazała. Dyrektor, podobnie jak burmistrz Tomasz Matuszewski oraz wiceburmistrz Paweł Hydzik nie odbierają od nas telefonu.

Chcieliśmy zapytać co dokładnie się stało, jakie są straty, co zostało zniszczone.  Czy istniało zagrożenie dla przebywających w obiekcie mieszkańców i turystów którzy zostali ewakuowani z basenów?

Ile potrwają prace związane z naprawami oraz porządkowe? 
Jakie są straty finansowe wynikające z tego co wydarzyło się na obiektach MOSIR?

Kiedy będzie można znów korzystać z basenów?
Czy dzięki wydarzeniom na MOSiR ujawniono wady projektowe lub wykonawcze obiektu?

Z nieoficjalnych  informacji, do których dotarliśmy wynika, że niższe poziomy budynku zostały zalane i cały czas trwa usuwanie skutków wczorajszej nawałnicy. Baseny są zamknięte do odwołania.


14-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)