REKLAMA
REKLAMA

Kabaret Jurki w Sanoku! Dodatkowe zaproszenia rozdane

SANOK / PODKARPACIE. 6 października na scenie Sanockiego Domu Kultury zobaczymy kabaret Jurki. Komicy z Zielonej Góry zaprezentują swój najnowszy program „Last minute”. Dla naszych czytelników mamy dodatkowe dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Kabaret JURKI pochodzi z Zielonej Góry. Istnieje od 1994r. JURKI tworzą: Agnieszka Marylka Litwin, znany Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo, Marek Litwin. Czwórka scenicznych indywidualności. Doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji.

„Last minute” – to najnowszy program kabaretu JURKI.
Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi… tik tak tik tak tik tak…

6 października 2019 (niedziela), godz. 20:00
Kabaret Jurki – Last minute
Sanocki Dom Kultury, ul. Mickiewicza 24

Kup bilet – kliknij

Trasa kabaretu Jurki – kliknij

Kup bilet – kliknij

Trasa kabaretu Jurki – kliknij

red. / Kabaret Jurki


Zaproszenia otrzymują:

– pan Leszek Śliwiak
– pan Tomasz Stabryła

Gratulujemy!


JAK ZDOBYĆ ZAPROSZENIE? TO PROSTE!

Aby zdobyć zaproszenie, należy:

  • wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres: promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule „Kabaret Jurki w Sanoku”, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu (PAMIĘTAJ! Sprawdź godzinę, od której trwa konkurs)

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na występ kabaretu Jurki! Bądźcie czujni, wygrywa szybkość w zgłoszeniach!

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pierwszego zgłoszenia, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory dotarcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje od godziny 12.00, 27 września! Po dokonaniu wyboru pierwszych osób, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie.

Udział w przedmiotowym konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

25-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook