REKLAMA
REKLAMA

Kandydatka z Podkarpacia w finale Miss Polski Uk&Irleand 2019! (FOTO, WIDEO)

POLSKA / WIELKA BRYTANIA. Już 25 maja odbędzie się finał Miss Polski Uk & Irleand 2019. Bożena Jaworska z Woli Raniżowskiej znalazła się w gronie 10 finalistek tej prestiżowej imprezy. Trwa też głosowanie w plebiscycie na Miss Cooltury i Polskiego Radia Londyn 2019, w którym Bożena również jest nominowana.

Przechwytywanie_77foto: Instagram / bozena_jaworska_8

Pochodząca z Woli Raniżowskiej Bożena Jaworska znalazła się w finale konkursu Miss Polski Uk & Irleand 2019.

Mieszkam aktualnie w Londynie, pochodzę z Woli Raniżowskiej na Podkarpaciu. Dostałam się do Finału Miss Polski Uk & Ireland 2019 i 25 maja powalczę o koronę. Nadal można głosować na dodatkowy tytuł i szarfę (Miss Cooltury i Polskiego Radia Londyn 2019). Liczę na wsparcie z moich rodzinnych stron, że będe mogła wygrać i dumnie reprezentować nasz region w Londynie – mówi kandydatka. Zwyciężczyni Miss Cooltury i Polskiego Radia Londyn 2019 znajdzie się na okładce jednego z najpopularniejszych polskich tygodników w Wielkiej Brytanii.

Ci, którzy uważają, że tytuł Miss Cooltury i Polskiego Radia Londyn 2019 należy się Bożenie, mogą na nią zagłosować:

TUTAJ.

Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Od ponad 25 lat czuwamy nad wyborem najpiękniejszej Polki. W Wielkiej Brytanii i Irlandii konkurs reaktywowano po 6-letniej przerwie. Wystartował w 2017 roku jedynie z kategorią Miss Polski UK & Ireland. Teraz koronę można zdobyć w trzech kategoriach. Oprócz Miss, mamy kategorię Mistera Polski UK & Ireland oraz Miss Nastolatek Polski. – czytamy na profilu facebookowym Miss Polski UK & Ireland.

MIKE3409-683x1024

Źródło: materiał nadesłany

20-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)