REKLAMA
REKLAMA

Kandydatka z Podkarpacia w finale Miss Polski Uk&Irleand 2019! (FOTO, WIDEO)

POLSKA / WIELKA BRYTANIA. Już 25 maja odbędzie się finał Miss Polski Uk & Irleand 2019. Bożena Jaworska z Woli Raniżowskiej znalazła się w gronie 10 finalistek tej prestiżowej imprezy. Trwa też głosowanie w plebiscycie na Miss Cooltury i Polskiego Radia Londyn 2019, w którym Bożena również jest nominowana.

Przechwytywanie_77foto: Instagram / bozena_jaworska_8

Pochodząca z Woli Raniżowskiej Bożena Jaworska znalazła się w finale konkursu Miss Polski Uk & Irleand 2019.

Mieszkam aktualnie w Londynie, pochodzę z Woli Raniżowskiej na Podkarpaciu. Dostałam się do Finału Miss Polski Uk & Ireland 2019 i 25 maja powalczę o koronę. Nadal można głosować na dodatkowy tytuł i szarfę (Miss Cooltury i Polskiego Radia Londyn 2019). Liczę na wsparcie z moich rodzinnych stron, że będe mogła wygrać i dumnie reprezentować nasz region w Londynie – mówi kandydatka. Zwyciężczyni Miss Cooltury i Polskiego Radia Londyn 2019 znajdzie się na okładce jednego z najpopularniejszych polskich tygodników w Wielkiej Brytanii.

Ci, którzy uważają, że tytuł Miss Cooltury i Polskiego Radia Londyn 2019 należy się Bożenie, mogą na nią zagłosować:

TUTAJ.

Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Od ponad 25 lat czuwamy nad wyborem najpiękniejszej Polki. W Wielkiej Brytanii i Irlandii konkurs reaktywowano po 6-letniej przerwie. Wystartował w 2017 roku jedynie z kategorią Miss Polski UK & Ireland. Teraz koronę można zdobyć w trzech kategoriach. Oprócz Miss, mamy kategorię Mistera Polski UK & Ireland oraz Miss Nastolatek Polski. – czytamy na profilu facebookowym Miss Polski UK & Ireland.

MIKE3409-683x1024

Źródło: materiał nadesłany

20-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)