REKLAMA
REKLAMA

Studenci PWSZ rywalizowali w mistrzostwach Podkarpacia w siatkówce plażowej (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Rzeszowie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Naszą uczelnię reprezentowały trzy zespoły, dwie żeńskie i jedną męski. W klasyfikacji uczelni, kobiety zajęły 4 miejsce, natomiast mężczyźni zakończyli rywalizację na 5 pozycji.

Reprezentacja Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku liczyła trzy pary. Dwie żeńskie i jedną męską. Para Katarzyna Łagożny i Patrycja Niemiec zakończyła rywalizację na miejscach 7-8. Z kolei Barbara Hejnosz i Justyna Kramarczyk na pozycjach 9-12. W klasyfikacji uczelni PWSZ zajął 4. lokatę i wzbogacił swój dorobek w ogólnej tabeli podsumowującej rywalizację podkarpackich uczelni. Zawody rozgrywane w Rzeszowie zwyciężyły Aleksandra Mich i Monika Chmura z Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Para Dawid Krystyński i Dawid Grzebień ukończyła zmagania w przedziale 9-12. Drużynowo dało to jednak 5. pozycję i również kolejne punkty dla PWSZ Sanok dopisane do klasyfikacji uczelni. Wygrała para UR Ernest Plizga i Kamil Warzocha.

Składy żeńskie:
I Katarzyna Łagożny i Patrycja Niemiec
II Barbara Hejnosz i Justyna Kramarczyk

Skład męski:
I Dawid Krystyński i Dawid Grzebień

Trener: Barbara Hejnosz

Gratulujemy!

źródło: KU AZS PWSZ Sanok

20-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)