REKLAMA
REKLAMA

Studenci PWSZ rywalizowali w mistrzostwach Podkarpacia w siatkówce plażowej (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Rzeszowie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Naszą uczelnię reprezentowały trzy zespoły, dwie żeńskie i jedną męski. W klasyfikacji uczelni, kobiety zajęły 4 miejsce, natomiast mężczyźni zakończyli rywalizację na 5 pozycji.

Reprezentacja Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku liczyła trzy pary. Dwie żeńskie i jedną męską. Para Katarzyna Łagożny i Patrycja Niemiec zakończyła rywalizację na miejscach 7-8. Z kolei Barbara Hejnosz i Justyna Kramarczyk na pozycjach 9-12. W klasyfikacji uczelni PWSZ zajął 4. lokatę i wzbogacił swój dorobek w ogólnej tabeli podsumowującej rywalizację podkarpackich uczelni. Zawody rozgrywane w Rzeszowie zwyciężyły Aleksandra Mich i Monika Chmura z Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Para Dawid Krystyński i Dawid Grzebień ukończyła zmagania w przedziale 9-12. Drużynowo dało to jednak 5. pozycję i również kolejne punkty dla PWSZ Sanok dopisane do klasyfikacji uczelni. Wygrała para UR Ernest Plizga i Kamil Warzocha.

Składy żeńskie:
I Katarzyna Łagożny i Patrycja Niemiec
II Barbara Hejnosz i Justyna Kramarczyk

Skład męski:
I Dawid Krystyński i Dawid Grzebień

Trener: Barbara Hejnosz

Gratulujemy!

no images were found

źródło: KU AZS PWSZ Sanok

20-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)