REKLAMA
REKLAMA

Magistrat odbija piłeczkę. „Totalne kłamstwa i oskarżenia” (VIDEO)

Magistrat odbija piłeczkę. „Totalne kłamstwa i oskarżenia” (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. List otwarty rodziców dzieci zakażonych salmonellą z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Sanoku, był powodem zorganizowania konferencji prasowej w Urzędzie Miasta Sanoka (27 listopada).

– Rozpętała się na portalu eSanok totalna krytyka pana Burmistrza Miasta Sanoka, poprzez list otwarty, który tam został opublikowany. Ten list otwarty to taki „Gall Anonim”. Nie jest on podpisany przez żadną osobę. To co z tego listu wynika, to jedno totalne wielkie kłamstwo i oskarżenia wobec Burmistrza Miasta Sanoka, który rzekomo nie chce się z kimś spotkać, nie udziela żadnych informacji – rozpoczął Grzegorz Kornecki, wiceburmistrz Sanoka.

– Mamy prośbę do Rodziców, autorów tego listu o ujawnienie się. Abyśmy wiedzieli kogo ewentualnie, w trybie nadzwyczajnym zaprosić na spotkanie, odpowiadając na takie zapotrzebowanie – uzupełniał Bogdan Struś, sekretarz miasta.

Organizatorzy konferencji zapewnili, ze w najbliższym czasie dyrektor przedszkola zorganizuje kolejne spotkanie z wszystkimi rodzicami.

Więcej informacji w materiale filmowym!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: List rodziców chorych dzieci. Kolejne podpisy

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: List rodziców chorych dzieci. Kolejne podpisy

29-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)