REKLAMA
REKLAMA

Makabryczne zabójstwo w Rzeszowie. Syn zabił matkę żelazkiem?

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci i prokuratorzy wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety. Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w Rzeszowie. Podczas awantury kobieta została kilkukrotnie uderzona w głowę. W wyniku odniesionych obrażeń zmarła. W związku ze zdarzeniem policjanci zatrzymali syna kobiety. Na miejscu pod nadzorem prokuratora z pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza.

303-168342_4foto: Policja.pl / archiwum

O zdarzeniu policjanci zostali zawiadomieni wczoraj około godziny 13 przez centrum powiadamiania ratunkowego. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że w jednym z domów przy ul. Sikorskiego, najprawdopodobniej podczas awantury, syn uderzył w głowę 82-letnią matkę. Podjęta przez zespół ratownictwa medycznego reanimacja okazała się bezskuteczna i lekarz stwierdził śmierć kobiety. Po zdarzeniu syn kobiety dokonał samookaleczenia i z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Mężczyzna w dalszym ciągu przebywa w szpitalu na leczeniu, co uniemożliwia wykonanie z nim czynności procesowych.

Jak podaje portal Fakt.pl, powołując się na słowa Prokuratora Rejonowego w Rzeszowie Piotra Pawlika, kobieta miała zostać kilkukrotnie uderzona w głowę żelazkiem.

Na miejscu pracująca pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza zabezpieczyła ślady niezbędne do ustalenia szczegółowego przebiegu i okoliczności zdarzenia. W sprawie wszczęła śledztwo Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie.

źródło: KMP Rzeszów

04-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)