REKLAMA
REKLAMA

Makabryczne zabójstwo w Rzeszowie. Syn zabił matkę żelazkiem?

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci i prokuratorzy wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety. Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w Rzeszowie. Podczas awantury kobieta została kilkukrotnie uderzona w głowę. W wyniku odniesionych obrażeń zmarła. W związku ze zdarzeniem policjanci zatrzymali syna kobiety. Na miejscu pod nadzorem prokuratora z pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza.

303-168342_4foto: Policja.pl / archiwum

O zdarzeniu policjanci zostali zawiadomieni wczoraj około godziny 13 przez centrum powiadamiania ratunkowego. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że w jednym z domów przy ul. Sikorskiego, najprawdopodobniej podczas awantury, syn uderzył w głowę 82-letnią matkę. Podjęta przez zespół ratownictwa medycznego reanimacja okazała się bezskuteczna i lekarz stwierdził śmierć kobiety. Po zdarzeniu syn kobiety dokonał samookaleczenia i z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Mężczyzna w dalszym ciągu przebywa w szpitalu na leczeniu, co uniemożliwia wykonanie z nim czynności procesowych.

Jak podaje portal Fakt.pl, powołując się na słowa Prokuratora Rejonowego w Rzeszowie Piotra Pawlika, kobieta miała zostać kilkukrotnie uderzona w głowę żelazkiem.

Na miejscu pracująca pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza zabezpieczyła ślady niezbędne do ustalenia szczegółowego przebiegu i okoliczności zdarzenia. W sprawie wszczęła śledztwo Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie.

źródło: KMP Rzeszów

04-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)