REKLAMA
REKLAMA

Mamy to! Mały Julek pojedzie na operację! Do pełnej kwoty brakuje 470 tys. zł

SANOK / PODKARPACIE. Fantastyczna wiadomość dla wszystkich dobrych serc, które wspierają Julka Świdurskiego i jego najbliższych. Mały sanoczanin jedzie na operację do Stanów Zjednoczonych! Na koncie dwulatka jest już ponad 1,3 mln złotych, można wyznaczać termin! Ale to dopiero początek. Do pełnej kwoty brakuje jeszcze 470 tys. złotych.

Mamy milion trzysta! A teraz termin i zbieramy środki do końca jak najszybciej! Dziękujemy! Brawo Wy! Bez Was byliśmy bezsilni w obliczu tej ogromnej kwoty. dziękujemy, że jesteście razem z Julkiem, że jesteście z nami – piszą rodzice małego sanoczanina na swoim profilu Julek – nasze waleczne serce na Facebooku.

Przypomnijmy, że serduszko Julka wymaga natychmiastowej operacji, a wykonanie jej w USA to koszt 1,7 mln złotych! Do pełnej kwoty brakuje niespełna 470 tys. złotych.

Olbrzymim sukcesem jest osiągnięcie pułapu 1,3 mln złotych. Teraz będzie można wyznaczyć termin operacji, a czas gra tutaj olbrzymia rolę! działamy dalej!

LINK DO ZBIÓRKI NA SIEPOMAGA.PL – KLIKNIJ

LINK DO ZBIÓRKI FUNDACJI CZAS NADZIEI – KLIKNIJ

 

OTO LISTA FUNDACJI WSPOMAGAJĄCYCH JULKA, W KTÓRYCH TRWAJĄ ZBIÓRKI na terenie Polski:

– Fundacja Siepomaga
– Fundacja Czas Nadziei
– Fundacja Serce Dziecka
– Fundacja Koniczynka
– Fundacja Stonoga
– Stowarzyszenie Dziecięce Skrzydła

Ponadto warto dodać, że trwa również zbiórka na zrzutka.pl, na pokrycie tzw. kosztów około operacyjnych. Pieniądze te są konieczne, aby mały Julek i jego rodzina mogli wyjechać do USA i tam mieszkać przez jakiś czas, by chłopiec mógł wrócić do zdrowia.

 

LINK DO ZBIÓRKI NA ZRZUTKA.PL – KLIKNIJ

 

foto: Julek – nasze waleczne serce/FB

20-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)