REKLAMA
REKLAMA

Młodzi judocy Pantera Sanok idą jak burza. Opanowali podium

PODKARPACIE. Łańcucie, w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji 26 października 2019, rozegrane zostały zawody IX World Judo Day Cup 2019 – IX edycja Międzynarodowych Zawodów w Judo. Klub JUDO Pantera Sanok reprezentowali Tymon Janusz, Seweryn Jarosz, Hubert Fejkiel, Gabriel Kosiarski, Dawid Borowski.

W World Judo Day Cup 2019 w Łańcucie rywalizowali młodzi sportowcy z m.in. Krakowa, Lublina, Dębicy Rzeszowa, Jasła, Krosna czy Zamościa oraz klub z Węgier. W turnieju wzięło udział blisko 170 zawodników. Dziewczęta i chłopcy z roczników 2006, 2007, 2008, 2009,2010 walczyli w kilku kategoriach wagowych. Walki odbywały się na 5 matach jednocześnie. Poziom turnieju stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Nad walkami naszych zawodników czuwał trener Daniel Wosachło wraz z rodzicami.

 

Nasi mali judocy świetnie się spisali zajmując czołowe miejsca na podium:
Gabriel Kosiarski – II MIEJSCE
Dawid Borowski – II MIEJSCE
Tymon Janusz – II MIEJSCE
Seweryn Jarosz – III MIEJSCE
Hubert Fejkiel – III MIEJSCE

 

Na szczególne wyróżnienie zasługują najmłodsze Pantery tj. Gabriel Kosiarski (ur.2010r) i Dawid Borowski (ur.2009r), którzy zadebiutowali na zawodach od razu na arenie międzynarodowej.
Obaj chłopcy przeszli niedawno z grupy Funny Judo do starszej grupy, gdzie świetnie sobie radzą na treningach nie odstając od starszych kolegów i koleżanek.

Organizatorami międzynarodowych zmagań byli Uczniowski Klub Sportowy Judo Rzeszów, Podkarpacki Okręgowy Związek Judo, Miasto Łańcut, MOSiR Łańcut.

Wszystkim gratulujemy udanego startu i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

materiały nadesłane

29-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)