REKLAMA
REKLAMA

Nasi jadą walczyć na mistrzostwach Polski! Duża konkurencja (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Miłosz Baran i Adam Tutak zawalczą o medale podczas mistrzostw Polski w kickboxingu, jakie w najbliższy weekend odbędą się w Nowym Targu. Zawodnicy Samuraj Sanok powalczą w kategorii juniora młodszego. Są podopiecznymi trenera Artura Szychowskiego.

Od kilku lat patronem medialnym klubu Samuraj Sanok jest portal:

Mistrzostwa Polski w kickboxingu, które rozpoczęły się w Nowym Targu zostaną rozegrane w formule low kick. Klub Samuraj Sanok wysłał na zawodu swoich dwóch bardzo dobrych zawodników.

Miłosz Baran wystąpi w kategorii juniora młodszego do 67 kg. Z kolei Adam Tutak reprezentuje najcięższą kategorię juniorską, czyli +81 kg.

Zazwyczaj unikam rozbudzania nadziei przed zawodami, ale z doświadczenia wiem, że jeśli już zawodnicy Samuraja są wysyłani na mistrzostwa, to z reguły wracają do domu z medalami – mówi Marcin Solarz, prezes Samuraja Sanok.

Zawody na Podhalu są wyjątkowe z perspektywy liczby uczestników. Rzadko bowiem zdarza się, żeby do rywalizacji przystępowało ponad 350 zawodników i zawodniczek z ponad 80 klubów w Polsce. Jak podają eksperci, kickboxing jest aktualnie jedną z najprężniej rozwijających się dyscyplin sportowych w kraju.

Jedziemy, aby wygrać – mówi trener Samuraja Sanok Artur Szychowski. – Przygotowujemy się do mistrzostw Polski w Sanoku. Start w Nowym Targu ma być próbą generalną, ma dać zastrzyk motywacji dla Miłosza, Adama, ale również dla pozostałych zawodników, którzy wystąpią w Sanoku. Dla Miłosza będzie to debiut na imprezie mistrzowskiej, Adam ma za sobą kilka startów, ale teraz zmienia kategorię na najcięższą w tej grupie wiekowej. Dla obu będzie to zatem doskonała okazja do nabrania dojrzałości.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

NASZ PATRONAT: Duża sportowa impreza w Sanoku! Mistrzostwa Polski w K-1 Rules (VIDEO)

źródło: Red., Samuraj Sanok

05-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)