REKLAMA
REKLAMA

Nasi jadą walczyć na mistrzostwach Polski! Duża konkurencja (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Miłosz Baran i Adam Tutak zawalczą o medale podczas mistrzostw Polski w kickboxingu, jakie w najbliższy weekend odbędą się w Nowym Targu. Zawodnicy Samuraj Sanok powalczą w kategorii juniora młodszego. Są podopiecznymi trenera Artura Szychowskiego.

Od kilku lat patronem medialnym klubu Samuraj Sanok jest portal:

Mistrzostwa Polski w kickboxingu, które rozpoczęły się w Nowym Targu zostaną rozegrane w formule low kick. Klub Samuraj Sanok wysłał na zawodu swoich dwóch bardzo dobrych zawodników.

Miłosz Baran wystąpi w kategorii juniora młodszego do 67 kg. Z kolei Adam Tutak reprezentuje najcięższą kategorię juniorską, czyli +81 kg.

Zazwyczaj unikam rozbudzania nadziei przed zawodami, ale z doświadczenia wiem, że jeśli już zawodnicy Samuraja są wysyłani na mistrzostwa, to z reguły wracają do domu z medalami – mówi Marcin Solarz, prezes Samuraja Sanok.

Zawody na Podhalu są wyjątkowe z perspektywy liczby uczestników. Rzadko bowiem zdarza się, żeby do rywalizacji przystępowało ponad 350 zawodników i zawodniczek z ponad 80 klubów w Polsce. Jak podają eksperci, kickboxing jest aktualnie jedną z najprężniej rozwijających się dyscyplin sportowych w kraju.

Jedziemy, aby wygrać – mówi trener Samuraja Sanok Artur Szychowski. – Przygotowujemy się do mistrzostw Polski w Sanoku. Start w Nowym Targu ma być próbą generalną, ma dać zastrzyk motywacji dla Miłosza, Adama, ale również dla pozostałych zawodników, którzy wystąpią w Sanoku. Dla Miłosza będzie to debiut na imprezie mistrzowskiej, Adam ma za sobą kilka startów, ale teraz zmienia kategorię na najcięższą w tej grupie wiekowej. Dla obu będzie to zatem doskonała okazja do nabrania dojrzałości.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

NASZ PATRONAT: Duża sportowa impreza w Sanoku! Mistrzostwa Polski w K-1 Rules (VIDEO)

źródło: Red., Samuraj Sanok

05-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)