REKLAMA
REKLAMA

ODK PUCHATEK: Wernisaż Bernadetty Stępień. Już w sobotę!

SANOK / PODKARPACIE. Osiedlowy Dom Kultury Puchatek Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Sanoku zaprasza na wernisaż Bernadetty Stępień.

Artystka urodziła się w Krakowie. Studia na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, którą ukończyła w 1989. Zorganizowała kilkadziesiąt wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą.

Na III Międzynarodowym Biennale Pasteli w Nowym Sączu w 2006 r. otrzymała nagrodę im. Jerzego Madeyskiego. Należy do Stowarzyszenia Pastelistów Polskich i do Krakowskiego Oddziału Związku Artystów Plastyków.

Tworzy obrazy olejne, akwarele i pastele. Jej ogromną pasją są pastele. Prowadziła lekcje pokazowe propagując tę technikę wśród uczniów. Była członkiem jury Ogólnopolskiego Biennale Pasteli dla uczniów gimnazjów i liceów sztuk plastycznych.

W 2013 r. była komisarzem Pleneru Malarstwa Pastelowego w Nowym Sączu. To jeden z elementów Festiwalu Pasteli w ramach Międzynarodowego Biennale Pasteli. Brali w nim udział artyści z wielu stron świata – Holandii, Danii, Izraela, Hiszpanii, Rosji, Ukrainy, Włoch i Polski.

Wernisaż zaplanowano na 27 kwietnia (sobota) na godzinę 17.00.

 

24-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)