REKLAMA
REKLAMA

PARKOWANIE PO SANOCKU: Nissan skutecznie zblokował kilka aut. „To nie było na 15 minut”

SANOK / PODKARPACIE. czytelnicy niejednokrotnie nadsyłają na nasz adres redakcyjny zdjęcia pokazujące, jak parkujemy w mieście. Przypadki są różne: niedbalstwo, chwilowy postój, wbrew przepisom, na miejscu dla niepełnosprawnych. Tym razem pojazd skutecznie zablokował innych parkujących.

Przesyłam zdjęcie z osiedlowego parkingu przy ul. Kochanowskiego przy sklepie Jonson. Pomimo 15 min oczekiwania właściciel niebieskiego Nissana nie pojawił się – pisze krótko Internauta.

A co Państwo sądzą o parkowaniu w Sanoku? Widzieliście podobne sytuacje? Prześlijcie zdjęcia na nasza adres redakcyjny: redakcja@esanok.pl.

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

foto: nadesłane

12-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)