REKLAMA
REKLAMA

PARKOWANIE PO SANOCKU: Nissan skutecznie zblokował kilka aut. „To nie było na 15 minut”

SANOK / PODKARPACIE. czytelnicy niejednokrotnie nadsyłają na nasz adres redakcyjny zdjęcia pokazujące, jak parkujemy w mieście. Przypadki są różne: niedbalstwo, chwilowy postój, wbrew przepisom, na miejscu dla niepełnosprawnych. Tym razem pojazd skutecznie zablokował innych parkujących.

Przesyłam zdjęcie z osiedlowego parkingu przy ul. Kochanowskiego przy sklepie Jonson. Pomimo 15 min oczekiwania właściciel niebieskiego Nissana nie pojawił się – pisze krótko Internauta.

A co Państwo sądzą o parkowaniu w Sanoku? Widzieliście podobne sytuacje? Prześlijcie zdjęcia na nasza adres redakcyjny: redakcja@esanok.pl.

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

foto: nadesłane

12-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)