REKLAMA
REKLAMA

Pierwsza porażka WIKI Sanok. Markowce wygrywają u siebie 2:1

SANOK / PODKARPACIE. Przez siedem kolejek klub WIKI Sanok był nie do zatrzymania. Konto drużyny było regularnie zasilane punktami za zwycięstwa. Wreszcie, w ósmej serii gier krośnieńskiej klasy B, sposób na lidera znalazł Orkan Markowce, który na własnym stadionie pokonał sanoczan 2:1. Honorową bramkę dla WIKI zdobył kapitan Marcin Sałaciak.

Orkan Markowce – KS WIKI Sanok 2:1

Bramka dla Sanoka: Marcin Sałaciak.

Pierwsza porażka w sezonie nie zmieniła znacząco sytuacji w tabeli. KS WIKI Sanok nadal jest liderem rozgrywek z dorobkiem 21 punktów. Podopieczni Marka Biegi o trzy oczka wyprzedzają swojego pogromcę – Orkan Markowce oraz Iskrę Wróblik Szlachecki. Ten ostatni zespół miał szansę zrównać się punktami z WIKI, ale przegrał na wyjeździe z Pogórzem Srogów Górny 1:2.

Następny mecz WIKI zagra na własnym stadionie, a rywalem będzie Orion Pielnia, czyli aktualnie piąta siła ligowej tabeli. Początek spotkania w najbliższą niedzielę o godzinie 14:00. Do zakończenia rundy jesiennej, sanoczanom pozostanie jeszcze jeden mecz. W weekend 26/27 października WIKI zmierzy się na wyjeździe z LKSem Pisarowce.

źródło: KS WIKI Sanok

14-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)