REKLAMA
REKLAMA

Pierwsza porażka WIKI Sanok. Markowce wygrywają u siebie 2:1

SANOK / PODKARPACIE. Przez siedem kolejek klub WIKI Sanok był nie do zatrzymania. Konto drużyny było regularnie zasilane punktami za zwycięstwa. Wreszcie, w ósmej serii gier krośnieńskiej klasy B, sposób na lidera znalazł Orkan Markowce, który na własnym stadionie pokonał sanoczan 2:1. Honorową bramkę dla WIKI zdobył kapitan Marcin Sałaciak.

Orkan Markowce – KS WIKI Sanok 2:1

Bramka dla Sanoka: Marcin Sałaciak.

Pierwsza porażka w sezonie nie zmieniła znacząco sytuacji w tabeli. KS WIKI Sanok nadal jest liderem rozgrywek z dorobkiem 21 punktów. Podopieczni Marka Biegi o trzy oczka wyprzedzają swojego pogromcę – Orkan Markowce oraz Iskrę Wróblik Szlachecki. Ten ostatni zespół miał szansę zrównać się punktami z WIKI, ale przegrał na wyjeździe z Pogórzem Srogów Górny 1:2.

Następny mecz WIKI zagra na własnym stadionie, a rywalem będzie Orion Pielnia, czyli aktualnie piąta siła ligowej tabeli. Początek spotkania w najbliższą niedzielę o godzinie 14:00. Do zakończenia rundy jesiennej, sanoczanom pozostanie jeszcze jeden mecz. W weekend 26/27 października WIKI zmierzy się na wyjeździe z LKSem Pisarowce.

źródło: KS WIKI Sanok

14-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)