REKLAMA
REKLAMA

PIŁKA NOŻNA: Czy powstanie nowa seniorska drużyna? WIKI zaprasza chętnych zawodników

SANOK / PODKARPACIE. Wiele wskazuje na to, że od sezonu piłkarskiego 2019/2020 w Sanoku funkcjonować będzie nowa drużyna seniorska. Plan zgłoszenia zespołu do rozgrywek klasy B ogłosił Jerzy Domaradzki, właściciel kompleksu sportowego WIKI. Na swoim profilu Facebook ogłosił wstępny nabór. Odzew był niemal natychmiastowy.

HOTEL WIKI SANOK / FOTO: WIKI

Po wielu przemyśleniach informujemy, że od sezonu 2019/2020 WIKI Sport Centrum Sanok przystąpi do rozgrywek, rozpoczynając od klasy B – przeczytaliśmy na profilu Jerzego Domaradzkiego w sobotę wieczorem. – Chętnych do gry i treningów na naszym obiekcie zapraszamy do kontaktu. Proszę o poważne oferty. Chcący grać za wynagrodzenie, mogą temat pominąć. Oferujemy bazę treningowa, pełne zaplecze, kiełbasę po meczu i coś jeszcze. Cel to miłe spędzenie wolnego czasu oraz oczywiście wygrana w każdym meczu.

Na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać. Do poniedziałkowego poranka, na propozycję odpowiedziało blisko 20 piłkarzy.

Są fajne boiska, więc trzeba grać. Odzew ze strony piłkarzy był naprawdę super. Chyba będą dwie drużyny, a za 3 lata 3 liga – dodaje z uśmiechem Jerzy Domaradzki.

Przypomnijmy, że Jerzy Domaradzki był prezesem i twórcą mocnej drużyny w LKSie Pisarowce, która przed kilkoma laty rywalizowała w IV lidze podkarpackiej, pokazując się również z dobrej strony w wojewódzkiej rywalizacji pucharowej. W ostatnich miesiącach dołączył do wspólnego projektu seniorskiego z Ekoballem, ale po rundzie jesiennej zrezygnował z dalszej współpracy.

W obecnym sezonie w klasie B z naszego regionu występuje 11 drużyn po wycofaniu się z rozgrywek Victorii II Pakoszówka. O punkty walczą między innymi: Górnik Strachocina, LKS Płowce/Stróże Małe, Pogórze Srogów Górny, Orkan Markowce czy ULKS Czerteż.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

WIKI SANOK: Zobacz możliwości profesjonalnego ośrodka sportowego! Zarezerwuj boisko ze sztuczną nawierzchnią! (FILM, ZDJĘCIA)

Foto: WIKI Sanok

03-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)