REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: Przerażające odkrycie. W zaroślach znaleziono zwłoki bez głowy

PODKARPACIE. W lasku przy drodze prowadzącej do Brzeźnicy w powiecie dębickim odnaleziono okaleczone zwłoki pozbawione głowy. Policja ustaliła, że to ciało zaginionego 11 maja 62-latka. Był mieszkańcem wsi Pustków-Osiedle. Sprawą zajęła się prokuratura. Śledczy próbują wyjaśnić, jak doszło do tragedii.

O przerażającym odkryciu napisał wczoraj dziennik Fakt, a za nim RadioZET.

Jak ustaliła gazeta, w zagajniku przy ścieżce prowadzącej do Brzeźnicy straż pożarna odnalazła okaleczone zwłoki bez głowy. W toku czynności prowadzonych przez policję, ustalono, że to 62-letnie mężczyzna, który 11 maja wyszedł z domu do sklepu i już nie wrócił. Ciało, po znakach szczególnych, mieli rozpoznać członkowie rodziny. Dodatkowo, przy zwłokach znaleziono legitymację.

Głowę mężczyzny próbowały odnaleźć specjalnie przeszkolone psy tropiące, sprowadzone z Lublina. Pomimo dokładnego przeczesania terenu, nie odnaleziono jej.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Dębicy. Pod uwagę brany jest scenariusz zabójstwa lub wypadku. Wiadomo, że denat cierpiał na padaczkę. Mógł dostać ataku, a ciało mogły rozczłonkować zwierzęta, bowiem znaleziono ich ślady na miejscu.

foto: zdjęcie poglądowe / archiwum

źródło: Fakt, RadioZET, Red.

09-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)