REKLAMA
REKLAMA

NADESŁANE: „Boiska z trawą po kolana? Kto o nie dba?” (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. – Tyle mówi się o remontach i placach zabaw, boiskach dla dzieci, a tu taki kwiatek. Nawet na waszej stronie czytałem ostatnio, że miasto prowadzi te remonty na ogródkach jordanowskich, placach zabaw, siłowniach plenerowych, a o tym boisku zapomnieli? Czyja to własność? – taką wiadomość odebraliśmy od naszego czytelnika.

Z pytaniem o boisko zwróciliśmy się do sanockiego magistratu

Teren rekreacyjno-sportowy przy ul. Rataja i Struga jest własnością Gminy Miasta Sanoka, podobnie jak inne tereny rekreacyjne będące mieniem komunalnym jest pod zarządem Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Zakres prac zleconych firmie to: bieżące koszenie trawnika i utrzymanie terenu w czystości.
Teren będzie wykaszany (firma wykaszała sąsiedni teren przy ul. Glinice, plac przy Rataja i Struga został wyznaczony jako drugi w kolejności). Co do remontów i bezpieczeństwa – nie stwierdzono zagrożeń dla osób korzystających z terenu przy Rataja/Struga (teren był poddany oględzinom przez inspektora z uprawnieniami budowlanymi, który stwierdził, ze ustawione tam bramki są stabilne
– wyjaśnia Małgorzata Sienkiewicz-Woskowicz, kierownik Biura Burmistrza UM Sanok.

09-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)