REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: Zrezygnowała z Top Model dla siostrzyczki chorej na raka (VIDEO)

PODKARPACIE: Zrezygnowała z Top Model dla siostrzyczki chorej na raka (VIDEO)

PODKARPACIE. Nikola Furman to rzeszowianka, która brała udział w tegorocznej edycji Top Model. Dziewczyna zrezygnowała z programu i możliwej kariery. Jak się okazało przyczyną takiej decyzji jest choroba nowotworowa wykryta u Amelki – małej siostry uczestniczki Top Model.

Nikola Furman odeszła z programu Top Model. To była jej decyzja. 3-letnia siostra rzeszowianki zachorowała na chorobę nowotworową, a podczas nagrań jej stan wymagał podania chemioterapii. To skłoniło młodą uczestniczkę do rezygnacji z dalszego udziału w popularnym telewizyjnym show.

W trakcie mojego pobytu w programie dowiedziałam się, że chemioterapia u Amelki będzie konieczna i stwierdziłam, że w tak trudnych chwilach, momentach dla całej rodziny nie czułam się na siłach, żeby w nim zostać – mówiła Nikola Furman w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN.

Amelka zmaga się z nowotworem złośliwym, tak zwanym mięsakiem tkanki łącznej. Leczenie dziewczynki rozpoczęło się w jednym z rzeszowskich szpitali, a obecnie jest ona poddawana chemioterapii w Warszawie.

Nikola postanowiła utworzyć dla siostry charytatywną zbiórkę.

Koszty związane z leczeniem są ogromne. Dojazdy z Rzeszowa do Warszawy, zakwaterowanie, konsultacje lekarskie, leki oraz specjalistyczne kosmetyki dla wrażliwej po chemioterapii skóry, przekraczają nasze możliwości finansowe, nie wspominając już, że Amelka w przerwach między pobytami w szpitalu powinna w domu mieć zagwarantowane sterylne warunki. Obecnie dzieli pokój z mamą, jednak naszym marzeniem jest stworzenie dla niej osobnego pokoju, który umożliwił by jej spokojną regenerację – czytamy na stronie zbiórki.

Zbiórka pieniędzy prowadzona dla 3-letniej Amelki jest dostępna w sieci. Pomóc może każdy TUTAJ

 

video: YT/TVN Fashion

14-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)