REKLAMA
REKLAMA

POLECAMY: „Wołyń zdradzony…”. Spotkanie z Piotrem Zychowiczem (VIDEO)

POLECAMY: „Wołyń zdradzony…”. Spotkanie z Piotrem Zychowiczem (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku zaprasza 13 listopada o godz. 18:00 na spotkanie z Piotrem Zychowiczem, autorem książek historycznych, budzących ogromne kontrowersje. Podczas spotkania będzie mowa o najnowszej książce „Wołyń zdradzony, czyli jak dowództwo AK porzuciło Polaków na pastwę UPA”, która w ostatnim czasie wywołała burzliwe dyskusje w mediach.

Piotr Zychowicz publicysta historyczny. Pisze o II wojnie światowej, zbrodniach bolszewizmu, autor takich książek jak „Pakt Ribbentrop-Beck”, „Obłęd ‘44” czy „Żydzi. Opowieści niepoprawne politycznie”. Był dziennikarzem „Rzeczpospolitej”, tygodnika „Uważam Rze” oraz „Uważam Rze Historia”. Obecnie jest redaktorem naczelnym miesięcznika „Historia Do Rzeczy”. Absolwent Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego.

Zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku. Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu spotkań „Autorzy bestsellerów w Bibliotece i Księgarni Autorska”.

materiały nadesłane

13-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)