REKLAMA
REKLAMA

Policjanci poszukują właściciela telefonu. Coś wiesz? Powiadom funkcjonariuszy

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie poszukują właściciela telefonu komórkowego marki HTC, który został znaleziony w Przysietnicy. Właściciel telefonu proszony jest o kontakt z brzozowskimi policjantami.


Zgubiony telefon został znaleziony 31 grudnia 2018 roku, około godz. 8 przez mieszkankę powiatu brzozowskiego. Jest to telefon marki HTC w kolorze czarnym, bez widocznych znaków identyfikacyjnych. Telefon ma popękany wyświetlacz.

Osoba, która utraciła przedmiotowy telefon proszona jest o odbiór swojej własności w Komendzie Powiatowej Policji w Brzozowie w pokoju nr 6. Ponadto prosimy wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia właściciela przedmiotowego telefonu, o kontakt telefoniczny pod nr tel. 13 43 08 337 – czytamy na stronie brzozowskiej policji.

W celu odebrania telefonu należy przedstawić dokumenty potwierdzające jego własność (umowa sprzedaży, umowa z operatorem), bądź podać inne informacje umożliwiające jego jednoznaczną identyfikację.

 

KPP Brzozów

02-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)