REKLAMA
REKLAMA

Porządki na cmentarzu zakończone małym pożarem (ZDJĘCIA)

GMINA KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Strażacy z OSP Komańcza interweniowali po tym jak ogień z małego ogniska rozprzestrzenił się na pobliskie drzewo. Na szczęście zagrożenie szybko usunięto. Ta sytuacja może być przestrogą dla wszystkich, którzy w najbliższych dniach będą porządkować nagrobki. Trzeba uważać.

Do zdarzenia doszło wczoraj w jednej z miejscowości w gminie Komańcza. Po uprzątnięciu nagrobków ktoś zdecydował się na spalenie pozostałości po sprzątaniu. Zapaliła się trawa, a po chwili ogień rozprzestrzenił się na pobliskie drzewo. Potrzebna była interwencja strażaków z OSP KSRG Komańcza.

Dostaliśmy zgłoszenie do pożaru. Na miejscu okazało się, że interwencja dotyczy małego ogniska rozpalonego podczas prac porządkowych. Pod wpływem wiatru ognisko rozprzestrzeniło się na pobliskie drzewo. Zostało ono zabezpieczone poprzez odcięcie palących się konarów – relacjonują strażacy z OSP Komańcza.

W najbliższych dniach wielu z nas będzie porządkować nagrobki przygotowując się tym samym do przeżywania Święta Zmarłych. Zachowajmy rozsądek i uwagę.

źródło: OSP Komańcza / Facebook.com, KP PSP Sanok

25-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)