REKLAMA
REKLAMA

Pożar na basenie w Brzozowie. Obiekt zamknięty

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W niedzielę 13 października w brzozowskiej krytej pływalni wybuchł pożar w obrębie instalacji elektrycznej. Interweniowali strażacy z PSP Brzozów i OSP Stara Wieś. Pożar ugaszono, ale obiekt jest zamknięty do czasu przeprowadzenia napraw.

Zgłoszenie otrzymaliśmy około 15:30 w niedzielę 13 października. Osoby przebywające na terenie krytej pływalni poinformowały nas o silnym zadymieniu w obiekcie – relacjonuje asp. szt. Monika Dereń oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie. – Pracownicy sami się ewakuowali. Interweniowali strażacy, którzy wykluczyli udział osób trzecich. Prawdopodobną przyczyną pożaru była awaria.

Doszło do pożaru w obrębie instalacji elektrycznej. Ogień ugaszono za pomocą gaśnicy proszkowej, a budynek przewietrzono. Nikt nie ucierpiał. Awarii uległa tablica zasilająca. To uszkodzenie uniemożliwia funkcjonowanie obiektu – mówi nam st. bryg. mgr inż. Krzysztof Folta, zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie.

Straż pożarna nie szacowała strat. Zapewne zajmie się tym ubezpieczyciel. Obiekt jest aktualnie zamknięty. Trwa usuwanie skutków pożaru.

15-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)