REKLAMA
REKLAMA

Prezent dla najmłodszych! Darmowe, wodne szaleństwa w Aquaruthenii na Słowacji!

SANOK / SVIDNIK. Zbliża się Dzień Dziecka. To świetna okazja, aby zrobić prezent dla swoich pociech i zabrać je do Aquaruthenii na Słowacji. Na najmłodszych czekają niespodzianki.A już niebawem na naszym portalu konkurs dla Państwa.

 

Podaruj swojemu dziecku dzień pełen niezapomnianych doświadczeń. Baseny z ciepłą wodą, trampolina, wspinaczka, zjeżdżalnia i wiele więcej czeka na Was w Aquaruthenii w Svidníku. Wejście dla wszystkich dzieci do 140 cm w towarzystwie osoby dorosłej jest wolny przez cały dzień, a dla każdego dziecka przygotowano niespodziankę.

Aquaruthenia istnieje od 2001 r.. Najpierw było to tylko kąpielisko letnie, w którym stopniowo przybywało wodnych atrakcji, takich jak na przykład sztuczne fale, zjeżdżalnie czy kryty basen z ciepłą wodą.

Wymagania naszych klientów wzrastały, dlatego w 2015 r. otworzyliśmy kompleks całoroczny – mówi Jana Gąsiorowska, menedżer Aquaruthenia Wodny Świat.

Co znajduje się w kompleksie?

W naszym kompleksie mieści się ośrodek całoroczny i letni. W ramach letniego kompleksu oferujemy 7 basenów z dużą ilością atrakcji dla dużych i małych. Do dyspozycji są ulubione zjeżdżalnie, dwie wodne atrakcje, tak zwany Family Slide, gdzie bawią się rodzice wraz ze swoimi dziećmi, sztuczne fale, zjeżdżalnie, zamki dmuchane, trampoliny i boisko do siatkówki. W kompleksie znajdują się również bufety, restauracje i kemping. Kompleks całoroczny Aquaruthenii oferuje trzy baseny: relaksacyjny, masażowy, a wkrótce przybędzie również basen rodzinny. Temperatura wody w basenach waha się między 32 a 35 °C. Basen z masażem wzbogaciliśmy o ekstrakt z eukaliptusa i lawendy, co jest kolejnym plusem dla zdrowia naszych klientów. O tym, jaki ekstrakt i kiedy znajduje się w basenie, informujemy na naszych stronach internetowych, FB i Instagramie – dodaje Jana Gąsiorowska.

W basenie relaksacyjnym jest nowa zjeżdżalnia, którą wypróbować mogą nie tylko rodzice, ale również dzieci.

Trzeci basen, który otworzymy już wkrótce, jest to basen rodzinny. Popularne są sauny, których mamy 5, wśród nich sauna fińska, parowa czy infra, mamy również kadź do schładzania i wiadro górnicze. Grota solna znalazła również swoich fanów, którzy odwiedzają ją ze względu na działanie zdrowotne. Dla najmniejszych jest do dyspozycji kącik dla dzieci, ścianka do rysowania, zjeżdżalnie i zamek do skakania – zachęca menedżer.

Jakie nowości czekają na klientów podczas tegorocznego sezonu?

Już wkrótce otworzymy nowy basen rodzinny z ciepłą wodą w kompleksie całorocznym, a podczas sezonu letniego nasi klienci skorzystają z nowego Family Slide, gdzie rozrywkę znajdą rodzice i ich pociechy. Oprócz tego w naszym kompleksie zaplanowano wiele ciekawych imprez, animacji, aerobik wodny i wiele, wiele innych – kontynuuje Jana Gąsiorowska.

Czy Polacy odwiedzają kompleks?

Znajdujemy się zaledwie 15 km od przejścia granicznego Barwinek, dlatego jest naturalne, że wśród naszych klientów są również Polacy. I bardzo się z tego powodu cieszymy, bo polski klient jest dla nas bardzo interesujący. Polska jest ogromnym rynkiem, a polska mentalność jest bardzo podobna do naszej, słowackiej. Polacy są przyjacielscy, otwarci i lubią się bawić. Robimy wszystko, by czuli się u nas jak w domu. I dlatego podczas dnia słychać nie tylko słowackie, angielskie, łemkowskie, szaryskie, ale również polskie piosenki. Polscy klienci mogą również płacić w złotówkach. Z przyjemnością witamy również zwycięzców konkursów organizowanych przez portal eSanok.pl i mamy nadzieje, że pobyt u nas przypadł im do gustu – podkreśla menedżer.

Nie tylko relaks, ale też dbałość o zdrowie

Nasz kompleks jest idealnym miejscem, gdzie nie tylko można wypocząć, ale również zadbać o swoje zdrowie. Pływanie i różne masaże świetnie relaksują ciało i pomagają w problemach układu ruchowego. Inhalacje w grocie solnej mają pozytywny wpływ na układ oddechowy i są świetnym wyborem dla alergików. Regularne korzystanie z saun poprawia układ odpornościowy. Ekstrakt w basenie z masażem, z eukaliptusa lub lawendy, ma też korzystny wpływ na organizm ludzki. Dlatego, jeżeli zależy Wam na zdrowiu, to Aquaruthenia jest odpowiednim miejscem – zachwala Jana Gąsiorowska.

Co ciekawe, kompleks odwiedzają nie tylko turyści i miłośnicy wodnego szaleństwa. To także miejsce gdzie regenerują swoje siły znane postaci ze świata sportu i show biznesu.

Nasz kompleks często odwiedzają znani słowaccy sportowcy i artyści. Svidnik jest znanym miasteczkiem siatkówki, nasi zawodnicy to własnie tutaj regularnie regenerują swoje siły. Ale nie tylko oni, przyjeżdżają tez chociażby piłkarze. Mamy nadzieje, ze w krotce przybędą również osobowości z Polski – z nadzieją kwituje menedżer obiektu.

31-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)